Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-20 év korkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 év korkülönbséggel párkapcsolatban levők, milyen a kapcsolatotok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Sok a 15-20 év? Hány évesek voltatok mikor megismerkedtetek? Ki kezdeményezett? Zavaró volt bármiben is a sok különbség az elején? És most? Szerelem a javából vagy inkább szexkapcs.? Jövőtöket együtt tervezitek? Milyen egyéb problémát okoz? Írjatok! Nálunk a szitu én 18/L ő 33/F Miben kell megegyeznie két embernek alapjába véve, ha ekkora a korkülönbség? Van egyáltalán ilyen dolog? Kérlek írjatok!
2009. nov. 12. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyezkedni! Ugyanúgy éljetek, mint máskor, mint mások. Ne hagyjátok, hogy bárki beleszóljon a korkülönbség miatt a kapcsolatotokba.

Ha jól megvagytok együtt akkor nem kell görcsölni.

Persze lesznek majd apróbb nézeteltérések, de ezeken túl lehet jutni, ha tisztelitek egymást és szépen lassan összecsiszolódtok...

2009. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Azért gyanús, hogy ilyen kérdést tettél fel!

Te nem 18 éves vagy és nincs 33 éves pasid.

Látszik a kérdéseden, hogy túl szintaktikus és szemantikus egy 18 éveshez képest. Szerintem ebből a kérdésből is nemsokára riport lesz a tévében, vagy egy lagymatag újság hasábjain...

Ha azt akarod, hogy 18 évesnek látszódj, beszéld az Ő nyelvüket...

Pl.: h, akk, oan, naon, sztem (etc)...

2009. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

köszi már csak az lehet 18 éves, aki ilyen csecsemőnyelven beszél? nem kell elhinned a koromat, a kérdésemre válaszolj. vagy inkább ne is írj ide többet.

senki nem mondta hogy van egy 33 éves barátom, közöd nincs hozzá. feltettem egy kérdést olyanoknak akik között sok a korkülönbség, hogy tanulságod vonjak le. A másik válaszolónak köszönöm az értelmes válaszát! :)

2009. nov. 12. 13:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez hülyeség, amit írtál... Már bocs, én is 18 éves vagyok, és igen, és is szoktam ilyen rövidítéseket alkalmazni. Viszont, ha valami komoly kérdést akarok feltenni, akkor azért megválogatom a szavakat és ügyelek a helyesírásra és az érthetőségre is. Tudod miért? Hogy még véletlenül se tűnjek 14 évesnek... Mert ha mondjuk a kérdező olyan stílusban írta volna meg a kérdését, biztos lett volna valaki más(hozzád hasonló), aki meggyanúsítja, hogy még jócskán nem töltötte be a 18-at...



18L /32F ha egy napig nem látjuk egymást, teljesen kikészülünk :) Nagyon szeretem, ő is engem. Mindent megtenne értem, és minket egyáltalán nem zavar a korkülönbség.

2009. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ami azt illeti nekem is 1 ilyen kapcsolatom van..és én elég fiatal vagyok hozzáképest..de ő gyerekesebben viselkedik..30 valahány évesen mint én:)vicces humoros és rendkívül tehetséges..tökéletes:)
2009. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló párkapcsolatban élek bár én 38 vagyok a barátom 22.A neten ismerkedtünk meg és csak viccelődésnek indult a dolog.Jókat beszélgettünk,órákon keresztül.Sok hónapig nem történt semmi.

Egyre többet megtudtunk egymásról aztán egyszer taliztunk.

Érdekes volt.Elöször zavarban voltunk mindketten aztán miután az első zavart legyőztük,az egész napot együtt töltöttük.Felejthetetlen volt!

Utána nem tudtunk talizni mert messze lakott és csak a neten és telefonon beszélgettünk.Nem volt olyan nap hogy ne beszéljünk bármi módon.

Aztán eljött az ideje ,hogy 2 napot együtt töltsünk és nem bántuk meg.

Ennek már több mint 1 éve és már együtt lakunk és nem csak a szex csodás vele, hanem együtt élni is

A jövőben mi lesz?Nem érdekel egyikünket sem,a jelen számít és a többi majd kialakul.

Minden napnak örülök amit vele tölthetek!

Úgy gondolom ő is különben nem élne velem:)

2009. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én most leszek 18 a barátom 32 :) Nagyon jol megértjük egymást, nagyon szeretjük egymást. A párom mindent megtesz értem, nem sokallom a korkülönbséget, sőt, ellenkezőleg. Valamiért jobban bizok benne, mint fiatalabb pasikban. És igen, együtt tervezzük a jövőt, bár nem jo tervezni azt mondják.Nem okoz problémát, viszont annyi a gond, hogy kb.25 km választ el minket, és most nem áll valami jol, ezért néha kiakadok, hogy alig látom, de megértem.
2009. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!! Rettenetesen örülök, hogy mindenkinek ilyen jól bejött!!! És nagyon sok boldogságot és sikert a továbbiakban!!! :)))
2009. nov. 12. 21:18
 9/18 A kérdező kommentje:

Érdekelne még a kedzés! Ki kezdeményezett? Hogyan? Meg hasonlók! Ti mit szerettek idősebb párotokban és ő bennetek? Mi az, amire pl mondta, hogy tök jó, hogy te fiatalabb vagy és/de....


Írjatok, továbbra is szívesen olvasom a válaszokat!! :)

2009. nov. 12. 21:22
 10/18 anonim ***** válasza:

18:01-es vagyok. Engen ő hivott fel, hogy találkozunk e, én igent mondtam, mert előtte 5 honapig ismerkedtünk. Első talin semmi nem volt, beszélgettünk meg ilyenek, másnap megint eljött hozzám, de mikor bucsuztunk el, akkor kaptam tőle egy csokot. Nagyon bele szerettem, nagyon örülők, hogy ő van nekem és nem egy fiatalabb.De ezt nem tudom miért...Utána haza költözött Budakesziről Szlovákiába és azota nagyon boldogok vagyunk.Hogy miért jo neki, hogy fiatal vagyok pontosan azt nem tudom, de nekem mindig azt mondja, hogy örül, hogy ennyire szeretem, neki ez kell, meg hogy ő örökké szeretni fog, sokat meg tesz értem. Imádjuk egymást.

Most tényleg, akkor nem igaz rád amit fent leirtál? Vagy hasonlo helyzet alakult ki? :)

2009. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!