Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25+ pasik, ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ pasik, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök elmondaná, hogy együtt aludt egy pasival? Neki is van barátnője, csak összevesztek, rossz kedve volt én meg hagytam hogy nálam aludjon (kollégiumban). Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 09:52
1 2 3
 1/28 Zakathol ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat. Az nem számít, hogy mások mit gondolnak erről.
2013. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha külön ágyban vagy szobában, akkor nincs gond. Ez azért nem mindegy...
2013. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ha egy ágyban is aludtak akkor szerintem eléggé kiborulnék még akkor is, ha nem történt semmi. Az számomra már intim tevékenységnek számít, főleg kollégiumban ahol azért nincsenek 6m2-es franciaágyak.
2013. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ez csupáncsak a körülményektől függ, ezért nincs rá pontos válaszom.
2013. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Egy ágyban, igen.. Tudom, hogy nem kellett volna, de most már ez mindegy. Csak azért tartok tőle, hogy elmondjam a barátomnak, mert kiakadna, de nem volt köztünk semmi, tényleg nagyon jó barátok vagyunk és ennyi..
2013. okt. 25. 10:00
 6/28 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, de valószínűleg elnézném. De csak azért mert félnék hogy elveszítem és nem lesz többé senkim. Mondjuk ha nem lennék egy lecsúszott bénaság, akkor lehet hogy nagyon nem tetszene ez a dolog...
2013. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 egytüneményvagyok ***** válasza:
Miért akarod ezt elmondani a párodnak? Nem történt semmi. Mi értelme lenne elmondanod? Azon kívül, hogy semmi haszna nem lenne, se semmi értelme. Ne mondd el és kész.
2013. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem a barátomat és neki is elnéztem sok mindent, ami nekem nagyon rosszul esett, de megint nem akarom neki ezt felhozni, h de én is mennyi mindent elnéztem neked. Azóta változtak a dolgok. Nem tudom el mondjam e neki?!
2013. okt. 25. 10:07
 9/28 anonim ***** válasza:
Szex is volt?Ha nem volt semmilyen testi kapcsolat,nem fogdosott,nem csöcsörészett meg meg stb.akkor nem gond,de azért inkább nem mond el a barátodnak biztos ami biztos.
2013. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele, meg semmi..
2013. okt. 25. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!