Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarom elveszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom elvesziteni, de igy se jó. Nem akarok vele szakitani, h tartsam meg?

Figyelt kérdés
majdnem szakitottunk a baratommal, 2 év után. ő rájött, h nem illünk össze, mert sok mindenben különbözünk. felhozta, pl. azt, h nem ugyanazokat a filmeket szeretjuk. azt mondta, h addig mondogattam neki, amig neki is eljutott odaig, és mondom, h de én nem állok készen egy szakitásra, erre ő h ő meg igen. na ekkor összetörtem.. és nem hittem a füleimnek, a baratom ezt mondja?? sirtam, meg minden, és akkor valahogy sikerult megbeszélni, de meg jobban elbizonytalanitott.. alig éltem tul. aztan meg nem tom mitol gondolta meg magat. nem tudom elképzelni, h akkor kivel lennék, ha nem vele. sokat veszekedtunk, mindenki szerint értelmetlen, legalabbis megoldhato dolgokon, én mindig féltékeny voltam, pedig a fiuismerőseim szerint jó csaj vok. és mégis.. az unokatesójára is féltékeny voltam mar. tudom, h beteges, pszichologushoz is jartam mar, segitett is egy kicsit, ő is azt mondta, h nem bennem van a hiba. szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot, de mit csinaljak? ő 2 hét mulva megy katonanak. azt mondta, h legyunk realisak, amikor ő hazajön, én megyek egyetemre egy masik városba, és 4 évig ott leszek. hiaba mondom neki, h majd hazajövök, nem hisz benne. félek, mert akarmennyire is bantottuk egymast, szeretem.. de félek, h ő már mást akar. 19, l
2009. nov. 13. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a srác önfeláldozó típus, aki a Te érdekedet helyezte előtérbe...

Ha egyetemre mész tényleg nem fogsz vele sűrűn találkozni...

Így neki is jobb, meg neked is. Nem örökösen aggódnotok egymásért...

Szerintem törődj bele, hogy ez van...

Az egyetemen ott lesz egy csomó jó pasi, arról nem is beszélve, hogy idővel az egyetem után rájössz majd, hogy a barátod szellemileg nem lesz kielégítő számodra...

2009. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"pl. azt, h nem ugyanazokat a filmeket szeretjuk"


LOL

2009. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de én képtelen vok elengedni. nem kell nekem semmilyen egyetemista pasi, azokat nem szeretem, mert csak buliznak, meg csajoznak össze-vissza. nekem ő kell. pl. ma is megkérdeztem sms-ben, h akkor most egyutt vagyunk? valasz : " Szerinted? :D " meg, ma volt motorvizsgam, és arra is irt, h sok sikert.
2009. nov. 13. 12:00
 4/9 A kérdező kommentje:
utolso, igen, ezen én is nevettem.. :S
2009. nov. 13. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Válaszold neki, hogy szerinted igen, és amit kitalált az nem elégséges indok a szakításra, mert Te Őt szereted nem pedig azt, hogy milyen filmeket néz, vagy milyen f@szságok után érdeklődik!
2009. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, mar megbeszéltuk, h este lehet, h elmegyunk pizzazni :) ő ajanlotta. akkor az jo jel mar? :)
2009. nov. 13. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
ha a pizzázást nézzük igen. kicsit neked is magadba kéne nézni. ne legyél mindenért féltékeny. a doki akihez jártál valamiben biztos igaza volt, de abban nem, hogy: "nem benned van a hiba." bocsi, de mindenkiben van hiba. el kell fogadni a másikat a hibáival együtt is! gondold végig az egyetemen nem csak olyan pasik rohangálnak akiket leírtál. lehet találsz egy másik pasit akibe bele szeretsz és majd akkor lesz nehéz a mostanival szakítani. aki azt írta, hogy a pasid önfeláldozó annak igaza van. a te érdekeidet tartotta szem előtt és ezért nem tette még meg azt a lépést.
2009. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem akart megbántani téged,de minen ép ésszel "működő" ember tudja a mondást hogy "kettőn áll a vásár"!Ha nem akarja akkor mit erőltetsz?Jajj én is voltam ilyen helyzetben,erőltettem,meg is csaltak!Na akkor mi értelme volt?Az ilyet le kell zárni!Ha ő lenne az igazid,akkor nem így állnátok!Erre nem gondoltál?De rinyálhatsz még,én is ezt tettem,aztán most jöttem rá hogy mennyi időt pazaroltam az értelmetlen kapcsolatra!Vegyél erőt magadon,nem mindig az van amit az ember szeretne ideje hogy rájöjj!Nőj fel végre,állj a sarkadra,ha gyerekeid lesznek,ki fogja őket lelkileg támogatni?Egy bizonytalan,örökké kétségbeeső jajgató "anya"???Szép kilátások!
2009. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
irtam neki, h nem akarom erőltetni, de mondta, h én kellek neki, meg amugy is, tom, h ha neki vki nem kell, akkor elmegy, és nem győzi meg semmi.
2009. nov. 13. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!