Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ha a legjobb barátom, aki mellesleg meleg, belém szeretett? Szerintetek létezik ilyesmi? 19/L

Figyelt kérdés
Olyanokat mond, hogy még soha nem érzett így egy lány iránt, meg hogy vágyik rám. Ettől most ő is és én is borzasztóan össze vagyunk zavarodva, hiszen mégis csak egy meleg pasi!
2013. okt. 31. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Vagy csak eljátszotta éveken át a meleget, hogy végre közel kerülhessen egy lányhoz, majd utána "rájöjjön", hogy nem is az. :)

De ha így van, akkor szerintem dugjatok. Úgyis az a trend ma...:)

2013. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, ha nem meleg.
2013. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt meleg, csak eljátszotta, hogy a közeledbe férkőzzön.
2013. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. A végén még te "térítesz meg" egy meleg srácot. :) Azért az nem kis dolog.
2013. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
huha...nagy taktikus a srác
2013. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik biszex variáció is, szerintem az a srác.

19/F

2013. nov. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Létezik... Eléggé bonyolult, hogy miért meleg egy meleg... És nem mindenki hisz abban, amiben én igen, szóval most nem írnám le. :D De a lényeg, hogy ha pozitív hatások érik, akkor igen, egy meleg is beleszerethet egy lányba. :))) Mondjuk tény, hogy furcsa helyzet...

Szóval én drukkolok nektek! :3

2013. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Szia! Mi lett veletek?
2021. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!