Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire zavarna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavarna titeket, ha a barátnőtöknek lenne egy olyan legjobb barátnője, akivel mindent megbeszélnének, nem tudnának egymás nélkül élni? Lejjebb még érdekesebb lesz!

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel olyanok vagyunk mint a testvérek. Nagyon régóta ismerjük egymást, legjobb barátnők vagyunk. Nagyon össze vagyunk nőve, rosszul vagyunk ha 1 napig nem beszélünk, mondjuk ilyen nem is nagyon szokott lenni... Nem hiszem, hogy "egészséges" kapcsolatnak lehetne nevezni a miénket, más lányok biztos nem így viszonyulnak egymáshoz. Úgy érezzük lelki társak vagyunk, sokan ezért le is leszbikusoztak minket. De nem vagyunk azok, soha nem tudnánk egymásra úgy tekinteni. Viszont tényleg olyan, mintha egy kapcsolatban lennénk, csak a testiségek nélkül.


Nos, az a probléma, hogy egyikünknek se volt még kapcsolata, de most nekem lett.


A kérdésem pedig az lenne, hogy ez mennyire elfogadható a fiúk részéről? Nem éreznétek esetleg úgy, hogy 2 csajjal jártok?


22/L


2013. nov. 3. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
H nem megy a kapcsolatunk rovására, akkor nem gond. Ha már több időt vagy vele, mint velem, akkor szakító ok nálam.
2013. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 zotanbro ***** válasza:
csatlakozom az elsőhöz
2013. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A több mindig jobb
2013. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdekes :) én azért belevagnek.
2013. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért a szexet ne beszéld ki vele nagyon.
2013. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ha hozod az ágyba magaddal akkor oké:D


Egyébként egy idő után sok tud lenni, pláne ha a kapcsolatod intim részét is aprólékosan kibeszéled, márpedig megteszed.

2013. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát anno. a társasházban ahol laktam , lakott 2 elég jó csaj , külön külön tetszettek (valamikor az egyik , valamikor a másik jobban :D ) csak engem egyszerűen idegesített h ennyire össze vannak nőve , ezért hagytam mindkettőt. Engem zavar az ilyen. Az oké , hogy egy héten találkoznak 1-2x , de ez már egy kicsit beteges szerintem.
2013. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Találkozni nem tudunk olyan sűrűn mert másik városba költözött, szóval az nem lenne probléma! :)


#5 Azt nem is akartam! :)

2013. nov. 3. 22:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha a lelkitársbarátnőd hagy néhány pillanatot 2-esben, akkor nem lenne gond. Szval nem baj ha mindennap kommunikálnak, jön Ő is szórakozóhelyre, csak haggyon bizalmas pillanatokra időt. Pl. éjszaka, smárolás, ilyenek. És ha már össze vagytok költözve a fiuval, akkor ne legyen ott minden nap. 1 héten 1-2-3x max. De ezt biztos fogja jelezni feléd a barátod!


Sztem vele is nyugodtan beszélj erről. Jobb ha ezeket előre tisztázzátok. És a barátnődnek pedig nem azt kell éreznie h elhanyagolod őt, hanem azt h Ő is keressen magának egy társat! Ugy pedig megint más lesz a helyzet!


Sok sikert! ;ddd

2013. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. nov. 3. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!