Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szívműtéten estem át csecsemők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívműtéten estem át csecsemőkoromban (is), melynek hege a bal mellem alatt található. Úgy vélem a műtét miatt kisebb az a mellem, mindig is zavart a párkapcsolataimban, tanácstalan vagyok. Mi lenne rá megoldás?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha aműtét miatt lett kisebb a melled, akkor a tb állja majd a korrekciós műtét költségeit. Más megoldást sajnos nem tudok. Nem mondom, hogy fogadd el így magad, meg ne törődj vele, mert láthatóan zavar téged, járj utána ennek a tb-s dolognak.
2008. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legalĺbb apasi majd tud vĺlogatni hogy a kisseb vagy nagyobb mellet akar

Egyčbkčnt meg attol füg hogy a 80 nĺl kiseb az egyik vagy 120 nĺl nagyobb a mĺsik

De a barĺtod majd megmondja

De ha küldesz egy fotot akkor megmondom hogy jo e pusz

2008. júl. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is hallottam erről a TB-s dologról, de nem tudom, hol lehetne utánajárni. Valahol mintha olvastam volna, hogy nem is állja a TB az egészet, csak egy részét, a többit a páciens fizeti. Nem hiszem, hogy a fennmaradó részre lenne pénzem. Majd szerencsét próbálok, keresgetek. Köszönöm a választ!
2008. júl. 15. 10:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolom a második válaszadó egy férfi. :) Köszönöm, hogy rávilágítottál erre a nézőpontra is. Sajnos legtöbbször nem tudom ilyen viccesen felfogni a helyzetet, de azt hiszem jobb híján már beletörődtem a helyzetbe. Remélem egy kapcsolatot nem ilyesmi fog tönkretenni.
2008. júl. 15. 10:22
 5/5 anonim válasza:

minden nőnek az eggyik melle kisebb mint a másik :D csk hogy megnyugtassalak.ésnemtudom h neked sokkal kisebb vagy nem.de nekem is kissebb a jobb...pasim észrevette..zavar h kicsi tudom még fejlődő szervezet vok meg minden.de anyámnakse nagy szal nemsok esély h sokat nőhet.

14/L

2010. jan. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!