Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátnőmmel a leghumánusabb módon?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy volt előttem egy leszbikus kapcsolata. Tudom, hogy támadni fogtok, de számomra ez elfogadhatatlan. Ellenkezik az elveimmel. Négy éves kapcsolat volt, fél éve együtt is élünk, de nekem ez így nem megy, ez mindent megváltoztatott.

Hogy mondjam el neki, hogy nincs tovább?


2013. nov. 11. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Facebook stauszod allitsd at egyedulallora.
2013. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Kidobod a cuccait az ablakon.
2013. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
hívj egy férfi prostit és intézd el hogy rátok nyisson abból levágja a lényeget.
2013. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem mond el neki hogy:

Nagyon sajnálom de:"számomra ez elfogadhatatlan. Ellenkezik az elveimmel" "nekem ez így nem megy, ez mindent megváltoztatott. "


Azt megkérdezhetem,hogy szerelemes vagy/voltál egyáltalán a párodba?

2013. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Hajítsd ki a perverz állatját az esőbe,nem kell itt humanizálni ha buli után másnapos az ember az ő hibája nem a tiéd.Amúgy se tudnál már úgy rá nézni mint a párod így válaszd a leggyorsabb módot minél többet cifrázod annál nehezebb mindkettőtöknek.
2013. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

Jajjj



Gyorsan, és egyenesen.


Nem tudsz a gondolattal együtt élni, hgy neki volt ilyen kapcsolata, ütközik az értékrendeddel.


4 év után, hogyhogy ez most derült ki? Tuti, hogy így volt?


(Nekem is volt 10-enévesen csókom velem egyneművel, kíváncsiságból, de azt nem nevezném leszbikus kapcsolatnak, ráadásul a férjemmel kb az első hónapban felmerült témában)


Miben más a szemedben a barátnőd most, hogy tudod, valamit csinált a múltban? Nem megcsalt...

/szerintem te sosem szeretted őt ha el tudod hagyni csak a múltja miatt, de ez csak a szerény véleményem, nem támadólag írom/

2013. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

4.


Pacsi..


6.

2013. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Elég erős dolog ezért szakítani hisz olyan rég volt..ma már talán meg is változott. Ha boldog vagy vele és jó a kapcsolat én túllépnék ezen és előre néznék. Ha nagyon nem megy mondd el neki az igazat ennyit megérdemel.
2013. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Hülye vagy bmeg, ha minden klappol de ezért képes lennél kidobni. Amúgy mindegy, mert ha nem szereted csak idő- meg energiapocséklás. Én azért a helyedben átgondolnám még egyszer a dolgot, nehogy 1-2 hét múlva azzal gyere vissza, hogy hülye voltál és nem tudod, hogyan tudnád őt visszahódítani!


A szakítás: teljesen mindegy, hogyan mondod el, mert mindenképpen rohadtul fog fájni a dolog.

2013. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szerettem, de ezt úgysem bizonyíthatom itt, szóval ezt felesleges vitatni.

Én a homoszexualitásra betegségként tekintek, valamint a hitem ellem való. Megoldás lenne, ha ő is bűnként ismerné el, erre viszont nem kényszeríthetem.

2013. nov. 11. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!