Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hallani mindenkitol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hallani mindenkitol, hogy a fiatal csajokat joval konnyebb lenne szediteni?

Figyelt kérdés
De tenyleg. Sokakat avval oltogatnak le, hogy sajat korabeli lanyokkal nem mer ismerkedni es csak a fiatalabbakat szediti. Nemazert, de szerintem a fiatalabbak joval valogatosabbak is (mivel a legtobb eleg fullos), igy nemhogy konnyebb hanem nehezebb felszedni, hisz neki full helyes pasi kell. De akkor meg minek mondjak ezt ennyien?! Velemeny?

2013. nov. 13. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
mert így van!! 20 éves és 30-as nőket sokkal nehezebb összeszedni nekem utóbbi kéne leginkább :DDDD 22/F
2013. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

azért mondják mert a korabeli (nemtudom milyen korra gondolsz. feltételezem 20+) NŐK érettebben gondolkoznak már és vannak bizonyos értelmes elvárásaik. ezzel szemben a fiatal csajoknak legyé cuki meg ilyenek.

persze ez általánosítás. ahogy az is hogy a mai generáció elkurvult

2013. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A 30 körülieket sem nehéz összeszedni, sőt. A fiatalokkal én már nem tudok beszélgetni, legalábbis nem nagyon van közös témánk, erőltetni meg nem akarom, így emiatt szerintem is "nehezebb" a dolog.


24f

2013. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert meg tapasztalatlanok. Az a szar szoveg amitol a korodbeliek korberohognek, naluk meg bevalhat.
2013. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó 24/F privibe adhatnál pár praktikát :DDD
2013. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A fiatalabbakat jóval könnyebb felszedni, hidd el. Az idősebbeknek (többnyire) már nem elég, ha helyes kis pofid van, és/vagy van pénzed jó cuccokra. Ez így önmagában már édes kevés, míg tizenéves sokszor bőven elég.

Sokkal több mindent megnézünk, és mivel addigra bőven akad rossz tapasztalat is, nem ugrunk be olyan könnyen a kamu dumáknak.

2013. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5: A csajozást ne az internetről akard megtanulni. Nincs semmi titkos recept. ;)
2013. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elso, en is 22 vagyok, de mi a fenenek kell neked 30-as nő?:D


Masodik: Mondjuk, hogy korabeli az a 20+, teljesen jo ahogy mondod. De en ugy vettem eszre, hogy az idosebbeknek is van, neki sem mindegy, hogy utana mennyire "él kényelemben". Ellenben intelligencia elvarasa az biztosan nagyobb (szerencsere).


Harmadik: Hat nemcsodalom, ertelmes tema nem sok van a legtobbel az biztos. Persze itt is van kivetel, foleg aki "gyerekkent" mar felnottes eletre kenyszerul.


4-5: Szambol vetted ki a szot, tenyleg irhatnal 1-2 peldat :D Mert nekem otletem sincs, pedig nem vagyok hulye... Mi a fenevel lehet annyira megetetni őket??


Hatos: Evvel egyetertek, de ahogy eszrevettem a fiatalnak ha nem vagy eleg extrahelyes az eleg ritkan jo. Ellenben 20+ csajokat teljesen atlagos kinezettel ha ertelmes, muvelt esetleg jol kereso is vagy, sokkal konnyebb megismerni. A kamu dumakra itt is kivancsi lennek, eskuszom mar ugy erdekel.


7: Nem innen akarom, nekem 2evvel idosebb baratnom van, akit szeretek, bar amugy a nalam fiatalabbak jonnek be. Egyszeruen csak kivancsi vagyok masokra is, itt pedig nevtelenul lehet kerdezni. Elsovel cserelek ha neki meg sok fiatalja van;) :D

2013. nov. 13. 12:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert a pár évvel idősebb lányok, nők érettebbek, és több elvárásuk van. Főleg 25+, akkor már a többségnek nem elég, hogy eljárnak a dizsibe meg a Mekibe, ott a többség már komoly kapcsolatot szeretne, anyagi és érzelmi biztonságot (és itt most nem pénzéhségre gondolok, hanem arra, hogy a 30-as pasi ne az anyjánál éljen havi 40ből semmi életcéllal), mert már gondolkodnak a jövőn és a családalapításon. És ugyanúgy van rengeteg fullos idősebb nő is.

A tinik jó része viszont meg éretlen, mert még gyerek. Kötetlenebb kapcsolatot akarnak, ami a linkebb vagy szerencsétlenebb srácok számára jól jön. Elég eljárkálni ide-oda, meghívni néha pizzázni (amit mondjuk egy korabeli srác nem mindig tehet meg, mert nincs elég zsebpénze, nem biztos, hogy már dolgozhat vagy belefér-e az idejébe)... plusz ott van az is, hogy lehet villogni a többiek előtt azzal, hogy jaj, érett pasija van, kocsival viszi, vett neki új rucit. Ráadásul az érettebb és normálisabb nőket kevésbé lehet CSAK anyagiakkal levenni a lábukról, ha a pasas egyébként link és megbízhatatlan.

2013. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen evvel egyetertek. Bar ha a meki meg dizsi eleg lenne a fiataloknak, akkor mar uszkalnek bennuk, mert gazdag ugyan nem vagyok, de ez meg belefer. Az anyagi biztonsaggal egyetertek (nem mint negativ dologgal), de szerintem a fiataloknal sokkal jobban szamit, hogy milyen helyes, mint hogy mennyi penze van, bar finoman szolva is nyerőnek erzik ha kocsival viszik oket stb. Azt, hogy az idosebbek kozott is nyilvan vannak szepek akartam irni, csak elfelejtettem. Igazabol ok a legertekesebbek, mert a tinik 80% hiaba 10/10-es tizeneves koraba, 20+ felett a legtobb olyan mint egy kiegett...


A tobbivel egyetertek, bar szerintem az egyeduli ami nagy extrat ad az a kocsi. Pizzaval nem hiszem, hogy barmelyiket le lehet venni a labarol.

2013. nov. 13. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!