Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl vagy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy a párom nem szeret igazán?

Figyelt kérdés

A történet röviden: párommal 1,5 éve vagyunk együtt, mivel még mindketten tanulunk ( mellette diákmunkázunk), ezért egyelőre a saját szüleinknél lakunk, és nyilván nincs rá időnk/lehetőségünk, hogy mindennap találkozzunk. Pont ezért, számomra fontos az, hogy legalább telefonon tartsuk a telefont, napi 2-3 hívás erejéig. Ma sok munkája volt, ezért reggel csak egy fél percet beszéltünk, megkértem, hogy ha végez vagy van ideje, majd hívjon már fel. Egész nap semmi, még azután sem, hogy lejárt a munkaideje, ezért rácsörögtem, hogy él-e még egyáltalán.

Felveszi, és vidáman közli, hogy a családjával elmentek kikapcsolódni (tudtam, hogy menni fognak). Én kissé idegesen megkérdeztem, hogy "És mire kértelek meg reggel", mire a válasz annyi volt: "Most ne kezdd már megint, nem volt időm egész naaaap". Miután állította, hogy neeeem, fél perce sem volt, szépen jó szórakozást kívántam és letettem a telefont.


És ami mögötte van: legalább ezredszerre játsszuk már el ugyanezt. Nem vagyok hisztis p*csa, szóval az első néhány alkalommal, amikor egész nap cseszett felhívni, még szép türelmesen megkértem, hogy figyeljen már oda erre, de soha nem történik semmi változás. Ráadásul nem ez az egyetlen ilyen dolog...

Egyszerűen nem tudom, hogy mit gondoljak, mert nem hiszem el, hogy nem kíváncsi arra, hogy mi van velem egész nap? Hogy egy fél perce nincs felhívni, pedig TUDJA, nagyon jól tudja, hogy ez tipikusan az a dolog, amiért meg fogok haragudni, mert már eljátszottuk ugyanezt párszor. Komolyan, amikor együtt vagyunk, akkor eszembe nem jutna, hogy nem szeret, de nem értem, hogy akkor miért nem jutok az eszébe egész nap, ha külön vagyunk? Miért nem képes egy telefont megereszteni?


Nem hiszem, hogy olyan nagy kérés egy fél perces telefon....


2013. nov. 15. 18:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
amennyiben fel KELL hívni, akkor meglehetősen az... Nem dől össze a világ, ha egy nap nem beszélünk. Mondjuk, ha más nem, esténként skype-on írunk egymásnak pár sort, vagy nap közben e-mailt, de nem kapok hisztigörcsöt, ha nem keres minden nap 2-3szor kötelező jelleggel...
2013. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Értem, tehát ezek szerint számotokra megterhelő és korlátoló jellegű, ha egy nap egy alkalommal fel kell hívnotok a párotokat, és megkérdezni, mi volt vele egész nap. Bocsi..."


Az előbb még arról volt szó, hogy napi 2-3 hívás, na ez a túlzás. Ha csak napi egy hívás lenne, az sem baj. Este lefekvés előtt meg is lehet beszélni az egész napot kicsit hosszabban, így mindenkinek jó lenne.

Szerintem senki nem akar téged letámadni, hiszen te tetted fel a kérdést, várható volt hogy nem fog mindenki veled egyetérteni.


(5-ös voltam)

2013. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Nem azzal van a baj, hogy nem hív fel egy nap ötször, hanem azzal, hogy rendszeresen ígér valamit, és rendszeresen nem tartja be - lehet, hogy ez nem jött át a kérdésemből."


Nekem tényleg nem jött át. De a pasik ilyenek, biztos nem szándékosan nem tarja be. Lehet, hogy ő is unja már kicsit ezt a "szigort", vagy csak szimplán elfelejti.


(5-ös)

2013. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem úgy jön le, hogy te erőlteted ezt a napi több beszélgetést, nem ő. Tehát ő azért vágja rá, hogy oké felhív, mert mondod neki, hogy keressen. Ettől függetlenül persze ha valamit megígért, illik betartani, de lehet nem akar megsérteni azzal, hogy egyenesen megmondja, neki ez sok.

Legyen benned tartás, foglald el magad valamivel. Hidd el sokkal vonzóbb egy férfi számára is, ha valakiért néha "meg kell küzdeni" és nem loholnak utána folyamatosan.

2013. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
hát én nem pazarolnám a helyében a pénzem ilyen nőkre inkább keresnék egy normálisat xDD
2013. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én nem várnám el hogy folyton telefonálgasson, egy mert neten írni nem kerül pénzbe kettő meg minek? Ha mondanivalója van majd úgyis hív, ha nincs akkor meg arra nem vagyok kíváncsi hogy "hát nem volt semmi különöse, pihengetek, nézem a TV-t..." Szóval szerintem te vagy a hisztis.
2013. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"mire a válasz annyi volt: "Most ne kezdd már megint, "

Ebből kiindulva te vagy a gyenge láncszem.

2013. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem olvastam egy kommentet se, csak a fő kérdést.

A napi 2-3 hívás szerintem is sok, még akkor is, ha eseménydús napod volt, DE a napi egyet (este, lefekvés előtt) én is "elvárnám" (inkább várnám), nem egyoldalúan természetesen. De nem veszekednék, meg vennék fel tanár nénis stílust ("És mire kértelek meg reggel"), ez aligha ösztönöz bárkit is szerintem arra, hogy olyat tegyen, ami amúgy nem jutna eszébe.

2013. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól van ne hisztizzél már ennyit. Meg akarod fojtani a srácot teljesen? Csak szólok, ezt a tapadást és a másikra a te akaratodat való ráerőszakolást fogja megunni benned.. senki se szereti a diktátor pióca csajokat
2013. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én megértelek,

engem is leszarnak,

az ígéretek ellenére,

szar tud ám lenni,

nekem pl nincsen senkim,

és az az egyetlen ember,

akit szeretek,

az meg leszarja a fejemet.

2013. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!