Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni az ex-szel?

Figyelt kérdés

Még két éve szakítottunk, rövid együttjárás után(1 ,5 hónap).

Egész jól megvoltam nélküle, de pénteken egy bulin összefutottunk, váltottunk pár szót, és megint fellángolt valami, legalábbis bennem biztosan....:S

Amúgy békében váltunk el (19f)


2013. nov. 17. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, h a káposzta sem jó felmelegítve... :)
2013. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg.
2013. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dede, a káposzta az pont hogy jó.
2013. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok.. Simán megpróbálhatjátok újra. Az okot nem tudom mi lehetett, amiért szétmentetek, de ha jó érzésekkel gondolsz vissza rá és ő is nyitott erre, nincs senkije azóta... Miért ne?
2013. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én két emberrel voltam így, szakítottunk majd újra együtt, hát...az biztos hogy soha többet...nálatok még talán oké mert 1,5 hónapig voltatok együtt, de lehet inkább mással kéne kezdeni! Te érzed! végülis egy próbát megér!
2013. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha évekig jártatok volna, akkor azt mondanám, hogy NEM.

De másfél hónapot kínlódtatok gyerekként. Simán meg lehet próbálni, még nem is ismeritek egymást.

2014. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!