Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok a ti nézőpontotokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti nézőpontotokból helyes, ha a barátotok eltart benneteket és nektek nem kell menni dolgozni, mert egy fizetésből megéltek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
az ide irkáló hölgyemények szavaiból az veszem ki, hogy igen az.
2013. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
engem ne tartson el senki inkább döglök éhen
2013. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nők, akik ezt kedvelik és általában be is vonzzák az ilyen pasikat. Viszont van olyan is (köztük én is) aki szereti ha a saját maga ura, és a karrierjét építheti. :) 22/l
2013. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyet kitartott rib...nak hívják! :) 23/L Ja és hozzá tenném, hogy NEM helyes! Én nem tudnék úgy élni, hogy semmi dolgom nincs. Nem lenne igazságos a másikkal szemben sem, tök mindegy mennyire sokat keres a másik!
2013. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem helyes, egyrészt nem is fair, másrészt pedig teljesen rá lennék utalva... bármi történhet, és ott állunk (állok) egy fillér nélkül, vagy netán visszaélne vele, ami bizonyos esetben jogos is lehet.
2013. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az nyilván nem hátrány, ha jól keres a párom és el tud tartani, ha valami miatt szükség lenne rá (pl. gyerekszülés, betegség, munkanélküliség...).

De az az ideális, ha én is ilyen jól keresek és szükség esetén én tudom ezt megtenni neki :)

2013. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem helyes..... nem hagynám
2014. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!