Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halak (nő) hogyan tegye izgalmassá a párkapcsolatot, hogy ne hűljön ki ( a kapcsolatunk) egy skorpióval (férfi)?

Figyelt kérdés

Tehát , az én skorpióm romantikus típus , 17éves , én 14 és fél .. :) Nem szeretném , ha unalmas lenne a kapcsolatunk, na jóó most sem az , de szeretném még jobbá tenni!

Nagyon szeretem! Hogyan tegyem izgalmassá a kapcolatunkat? tapasztalatok ezen a téren ?

Elhalmozom nagyonsok szeretettel! első kapcsolat mind 2 nknek. Megértő vagyok tényleg , mondhatni mindenben ..


Légyszi olyat ne irjatok , hogy szex.. meg hasonlók, mert 14 évesen nem fogom oda adni magam senkinek! Kíméljetek az ilyen gúnyos , válaszoktól! Nagyon szépen köszönöm előre is!


2013. nov. 19. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Baz meg a horoszkopokat
2013. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Insectofília, vagy mi ez a rovarokhoz való vonzódás? Amúgy kérdezd meg Odint, a boszorkányfőpapot, ő elvégez egy arany elefánt szertartást, hogy megnyissa a pozitív fehér energia békeoszlopát.
2013. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nemértem , miért kell ilyen rossz indulatú lenni? A szerelem nem életkorhoz kötődő! Ha szerelmes vagy , akkor azt élvezd ki, és ha nincs szex , és ehhez hasonlók , ( amik még nem nekem valóak ) akkor legyetek szivesek nem beszólni! Mert kiírtam , hogy SZEX MÉG NINCS!

Van kérdésem , feltettem azt , de a kérésem ellenére , itt beszólogattok, amire egyáltalán nem vagyok kiváncsi!


legyetek szivesek , ne írjonak olyanok ide , akik nem a kérdésemre válaszolnak!

2013. nov. 19. 18:20
 4/4 Laylah ***** válasza:

Általában megértem az ilyen jellegű problémákat (Halak vagyok én is), most mégis egy kérdésem lenne: ha úgy érzed, mindennél jobban szereted és talán ő az igazi, akkor miért kell itt kényeskedni a szexet illetően? Ha vele képzeled el, nem mindegy, mikor? Ha meg nem tudnád vele megtenni, akkor nem ő az igazi, és nem is vagy igazán szerelmes. Ha az ember szerelmes valakibe, akkor kívánja is, ez az élet rendje.

De, hogy mégis valami hasznosat írjak, járjatok el mondjuk moziba, vagy kajálni, vagy bármilyen közös programra, akár valami edzésféle is jöhet, amit mindketten szeretnétek csinálni. Vagy, akár ha van rá hajlandóság, hely és alkalom, főzőcskézhettek otthon is, kettesben, poén tud az lenni. :D Valami szórakozóhelyre is kimehettek néha, ha nem is kettesben, mondjuk haverokkal, barátokkal.


23/L

2013. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!