Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghülyít a tudat, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghülyít a tudat, hogy a barátnőm volt már előttem mással. Valakinek hasonló tapasztalat? Hogyan lábaltatok ki belőle?

Figyelt kérdés
Szeretem, imádom őt, de ahogy eszembe jut, hogy volt másokkal is együtt, megőrülök, gondolom féltékenység vagy hasonló, nem tudom beazonosítani. Sajna az egyik fiú tudatán kívül csak kihasználta, talán ez dühít a legjobban. Legszívesebben szétverném az arcát.
2013. nov. 23. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Verd szét annak a fiunak az arcát ha az jót tesz a lelkednek
2013. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyebek mellett ezzel jár az, hogy manapság mindenki-mindenkivel össze-vissza csinálja...
2013. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mint lánynak, muszály volt elolvasnom. jó ha tudod hogy szeretjük ha szavakkal védelmeznek minket de azt már nem ha a volt pasinkat leüti az utcán a jelenlegi csak úgy. ha bántani akarnak akkor kell megvédeni minket.
2013. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudomásul kellene venned, hogy ma már a lányok is kiakarják élni magukat! Minél több tapasztalatot szerezni,ez a cél.
2013. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
3.! én mint lány, nekem nagyon jól esne ha a pasimat alig lehetne visszafogni h meg ne verje a gyereket
2013. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Legszívesebben szétverném az arcát."

Akkor tedd meg. Aztán menj szépen az elmegyógyintézetbe.

2013. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mért kéne elmegyógyintézetbe mennie ??!-.-" ez egy teljesen normális gondolkodás..ha megverné hát verje
2013. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös. valamit félreértelmeztél hogy ezt nekem címezted?
2013. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Naná, mert anarchizmus van. Mindenki azt tehet a másikkal amit akar. Ha nekem nem tetszik a szomszéd házfalának a színe megverhetem. Ha féltékeny vagy a barátnőd előző pasijára szétverheted a fejét, elvégre a civilizált emberek így viselkednek, ez teljesen természetes.
2013. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy hasznos tanács: ne tegyél fel olyan kérdést, amire nem akarod tudni a választ!
2013. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!