Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta együtt járok valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta együtt járok valakivel most terhes lettem. Minden az én hibám mondja ezt ő! Mit tehetnék, hogy végre döntsön velem vagy nélkülem?

Figyelt kérdés

Az a legrosszabb,hogy mindent az én nyakamba vart.Az én hibám,hogy terhes lettem.Van már gyerekem egyedűl neveletem.Már mindent megtettem azért,hogy végre döntsön mert a bizonytalanságnál nincs rosszabb.Még a nemleges válasz is jobb a bizonytalanságnál.Már nem tudom,hogy birhatnám rá a döntésre.Nekem már véges a türelmem.Gyakorlatilag azt sem tudom mit várhatok egyik esetben sem tőle!Adja a nevét?Nem adja?Semmi féle szándékáról nem hajlandó nyilatkozni.MOst sem ad egy forintot sem még az orvosra sem.Engem akarna csak nem tudja milyen formában.Nekem is és a gyereknek is az lenne a jó ha együtt élnénk de ezt sem képes eldönteni.Szeretem de ezt a bizonytalan állapotot már nem birom idegekkel.

12hetes vagyok.


2008. júl. 11. 07:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem, ha így viselkedik, akkor küld el a francba és índíts ellene apasági keresetet.

Arra, aki így áll hozzád és a gyereketekhez mint ember semmi szükséged. De fizetnie kell. Törvény kötelezi rá.

2008. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom,ha ő nem veszi a nevére és tagadja ha az ő gyereke is tagadhatja,akkor nem igazán tudsz mit tenni.

Neked kell döntened,ne várj rá!

Évek óta együtt vagytok és nem tudsz vele beszélni?

Menj el tőle és ha kelletek rövid időn belül utánnatok megy,ha nem akkor ne is bánd,ha ilyen ember...

Sajnos neked kell döntened,mert ha hiba neki egy kisbaba,akkor nem számíthatsz rá és ketten csináltátok,nem csak te!Nekem ilyen ember nem kéne.

2008. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
A te hibád?!XDDDD!Gyereket nem egyedül csinálnak!XDDD!Meg nem csak neked kell elővigyázatosnak lenni!XDD!Ha az ő gyereke fizetnuie kell a gyerek tartást!
2008. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
a gyerek csináláshoz 2 ember kell...nem tom h mért hibáztat csak téged:/
2008. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Hát én a helyedben elküldeném jó messzire... Ha így viszonyul a dolgokhoz, akkor nagyon nincs kész arra, hogy apa legyen! Te pedig sztem próbálj meg nem idegeskedni ezen, mert az a babának is árthat.
2008. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kissé komolytalannak tünik ez a pasi.Felelősségtudata se sok van,hiszen mindenért téged okol.Neki ugyanannyi szerepe van ebben,mint neked.Ha ilyen marad,hosszútávon nem sok jót várhatsz el tőle.Jobban járnál szerintem,ha keresnél egy normális pasit,mert a mostani párod nagyon úgy tűnik,nem alkalmas apának.
2008. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegileg ennyire kikészít, akkor küldd el! Ha nem lesztek együtt ő is jobban át tudja értékelni ezt a kapcsolatot! Aztán meg ott van a pici babád. Főleg ez az időszak a legfontosabb. ha most idegeskedsz állandóan ennek ő fogja meglátni a kárát! Tapasztalat alapján és mint leendő szakmabeli mondom.
2008. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik legocsmányabb dolog egy pasitól. Rugdd ki, majd benő a feje lágya, ha benő.
2008. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is küld el,ez szemét dolog - nekem is ezért volt abortuszom,mert a kedves apukának nem kellett a gyerek mert szerinte is én hibámból lett én csináltam magamnak.Mennyi patkány van a földön!!
2008. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vállaltam volna be mégegy gyereket ilyen pasi mellett :S MOndjuk nem tudom a körülményeket... De vagy keresel egy másik pasit, (sztem két gyereknek már igencsak kéne egy apa) vagy .. nem is tudom. Keveset írtál!
2008. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!