Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belemenni egy távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni egy távkapcsolatba, nagyon nehezen tudunk találkozni és emiatt csak ritkán?

Figyelt kérdés
Csak 50 km választ el minket, de mindketten iskolások vagyunk még. Jogsink van, de kocsit nem nagyon kapnánk ilyen távba. Nekem ez az utolsó évem középiskolában, utána abba a városba megyek egyetemre, ahova ő is jár, dehát addig még van majdnem 1 év. :S Nem tudom, mennyire érné meg most belevágni vele? Heti max. 1-2 tali lenne megoldható, sokszor talán annyi sem.
2009. nov. 21. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Naná én belevágnék :D Mások ennél rosszabb helyzetbe vannak pl. bnőméknél 200 vmennyi km van köztük, havi 1x tudnak talizni, mégis együtt vannak már 1 éve :)
2009. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia. Köztünk 300 km volt, 2 éven át 1-2 havonta tudtunk találkozni,mégis kibírta a kapcsolatunk. Sőt,azóta már összeházasodtunk és van egy 1 éves fiunk is
2009. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De mindketten nagyon fiatalok vagyunk még, talán még egy komoly kapcsolathoz is fiatalok, nemhogy egy távkapcsolathoz. :S Ezért félek, én szerintem kibírnám, de a srácban bizonytalan vagyok.
2009. nov. 21. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:

50 km az semmmi.Ha ennyit sem tudtok megoldani az elég gáz.Ha tényleg bejöttök egymásnak és szeretnétek,hogy legyen vmi köztetek a jövőben akkor meg lehet oldani.Mindent meg lehet oldani csak akarni kell.Erőfeszítések nélkül nem juttok egyről a kettőre.

Nekem is van egy távkapcsolatom,ő 250 km-re van tőlem 25L éves egyetemista én meg 19F és dolgozok mégis meg tudjuk oldani a randikat találkozásokat.szóval ha igazán jelent vmit neked akkor meg tudjátok oldani.Csak ehez kölcsönös megértés és konpromisszum kell,hogy tudjatok közös nevezőre jutni....Sok szerencsét:)

2009. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

110 km van köztünk és minden héten találkozunk, van amikor 3szor is:) most leszünk négy hónaposak és mindennél jobban szeretem:) nekünk még négy évig kell így kibírni, mert akkor fogunk mind a ketten gondolom egyetemre/főiskolára menni és majd ott tudunk együtt lenni:) de jó ezt tervezgetni és a közös cél együtt tart minket. Én tudom hogy vele leszek örökre és mindennél jobban szeretem:)

16F

2009. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Osztálytársam két hetente találkozott vele és jól ment a kapcsolat :D ők 16 évesek voltak...szóval nyugodtan egész jó helyzetben vagytok :D
2009. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok barátom 1 évvel idősebb ... mi is csak 7végente tudunk találkozni amíg nem alhattunk egymásnál volt hogy csak 3-4 órákra láttam mostmár persze az egész 7végét együtt töltjük általában sztem csak addig nehéz kibírni utána már menni fog minden ha szereted nyugi sztem vágj bele :)
2009. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van eselyetek:)

Ugyszinten tavkapcsolat 170km.En 18/L o meg 17/F.

Sajnos minket meg a hatar is elvalaszt.

Szoval par honapba egyszer talalkozzunk:(de majdnem egy eve egyutt vagyunk:)

Meg egy ev es orokkre egyutt leszunk:)

2009. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat csak bizonyos ideig működhet. De ha a jövőben kilátásban van a "közelebb kerülés", akkor érdemes megpróbálni.

Heti 1-2 tali, az még kibírható.

Tudod mi az igaz távkapcsolat? Minimum 2-3 hétig nem találkozni, vagy még tovább.

Nekem másfél évig tartott a távkapcsolat, igaz nem annak indult. Csak elment dolgozni egy messzi városba. Volt úgy hogy 6hétig nem láttuk egymást, na akkor hiányzik igazán a másik. Aztán őneki fáradt bele a dologba. Nem is csudálkozok rajta. Én marha meg nem is gondoltam akkor arra, hogy mielőbb a közelébe kéne lenni.


Szóval, ha van esély arra, hogy ne hamar megszűnik a távolság (márpedig nálatok ez valószínű) akkor szerintem menj bele!!

Ha igazi szerelem lesz belőle, akkor ennyit ki kell bírnotok, sőt...!

Akkorhogy is döntesz, remélem boldog leszel! :)

2009. nov. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Őneki = ő
2009. nov. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!