Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aranyos dolog verset írni a barátnőmnek vagy inkább ciki/ilyesztő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy már van pár csak még nem mertem megmutatni. Semmi erotikus vagy nyálas nincs bennük ,csak nem tudom elképzelni a reakcióját meg a szituációt sem ,hogy hogyan adom oda neki valamelyiket.

Lányok ,ha veletek történne ilyen pozitívan reagálnátok ,vagy hülyének néznétek az illetőt? Előre is bocsi de ide sem szeretném kirakni ,szóval nem a verssel van baj ,hanem nem tudom ,hogy adjam oda és ,hogy megéri egyáltalán ilyesmit megosztani. Amúgy már olvasott olyat amit én írtam ,csak az nem hozzá szólt ,de azt mondta tetszik neki. Nyugtassatok meg ,hogy nem vagyok pszichopata ,mert annak érzem magam.

17/f



2013. nov. 30. 11:15
 1/9 Dwight Schrute ***** válasza:
az vagy, aminek érzed magad :)
2013. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a versben is ilyesztőt írsz, akkor inkább hagyj fel az ötlettel.
2013. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyesztő... "ILYESZTŐ"??? Ember az az "ilyesztő", hogy ennyire nem tudsz írni. Tartalmas versek lehetnek.
2013. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha olyanok vannak benne hogy ILYESZTŐ, akkor inkább olvasd fel neki.

Márha nem vagy diszlexiás is...

2013. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocs a hibáért ,illetve köszönöm ,hogy kijavítottatok.

Tudok helyesen írni ,csak gyorsan gépeltem és nem figyeltem.

Tudunk a kérdésre koncentrálni ,vagy már elástam magam?

2013. nov. 30. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez aranyos :) én szeretem az apró figyelmességeket, így biztos örülnék neki, szerintem tetszene neki:D
2013. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet ez is, az is. Semmiképpen se "add oda neki". És ne is olvasd fel. Ha már a te versed, akkor illik tudni fejből a szöveget. Gondolom szerelmes/romantikus versekről van szó. Abban általában van valami természeti dologra vonatkozó sorok. Így szimplán csak tavasszal vagy nyáron amikor sétáltok, akkor ha ő nem tesz, akkor tegyél te megjegyzést valamire a környezetben, amire ezt tudod mondani: *mosoly* "Mint a versemben: >idézeted<" ...A lényeg hogy tisztán érthetően mondd, hogy "versemben". És akkor felfigyel rá, hogy te írtad. Utána pedig örömmel fogja végighallgatni.
2013. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
Hát Te tudod, de ez amit a hetes írt elég nagy butaság... Legjobb talán az lenne ha kézzel írnád merített papírra és egy szál rózsa kiséretében adnád oda egy pohár bor mellett... Esetleg valami lágy zene, mondjuk klasszikus spanyol gitárzene... Hangulatvilágítás... gyertya, szines mécses...
2013. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én mennyire örülnék ennek :D mi az h ciki?! nyugodtan add oda tuti értékelni fogja. oh bár én kapnék..
2014. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!