Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor az ember a szerelemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az ember a szerelemtől se hall se lát nem veszi észre a másik hibáit. Volt már olyan, hogy egycsapásra felszállt a rózsaszín köd miután jobban megismertétek a másikat? Mi volt az oka a kiábrándulásnak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 07:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A kezdeti testi vonzalom elég a köd "létrejöttéhez", de amikor rájössz, hogy a belső értékrendje a tiédtől távol áll, akkor huss.... Nem kívánod már a testét sem. Velem ilyen volt sokszor, és az volt a konkrét okom, hogy karrierista, arrogáns, hatalmaskodó, felszínes lányok voltak. Persze lehet csak a szépség mellé társul ez, mert a számomra nem szép külsejű lányok meg tök jófejek, és nincsenek meg bennük az előbb felsorolt pár apróság. 23f
2013. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Jah az első vagyok, és még azt kihagytam, hogy testi vonzalom nélkül meg nem tudok rájuk gerjedni, szóval "csöbörből vödörbe" effektus ez. :DDD


Vagy szép, de ne beszélgessünk, vagy nem szép, de ne szerelmeskedjünk. :\

2013. dec. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Ha nemis olyan hirtelen,de nálam mostanában elég rohamosan száll fel ez a kod,oka h a barátnom természetesnek veszi h mindenhol én fizessek rá,mellé adjam a kocsimat,mert olyan kincs ami a lába kozt van stílusban gondolja vagy nemtudom,de lehet leultetem e témában a minap.Szoval,ha tursz isde sookmindentol kilehet ábrándulni és felszáll a kodocske,sajnos.
2013. dec. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így jártam. Nemrég lett vége emiatt a kapcsolatomnak. 2 hónap után egy vitát követően eltűnt a srác részéről az addigi "nagy szerelem". Nem is volt az soha csak múló fellángolás pillanatnyi rajongás az a bizonyos rózsaszín köd lehetett csak. Hirtelen kihunyt belőle minden addigi érzelem. Nem hagyott el de keresgelt mást. Én szakitottam vele amikor ezt megtudtam. Szóval van ilyen sajnos. :(
2013. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Friss kapcsolatokban fordul elő. Eleve gyanús ha valaki két hét után nagyon szeret hisz még nem is ismer. Ott kell a rózsaszín ködre gyanakodni. Nem engem szeret hanem a képet amit felépített magában rólam. Olyankor jön a koppánás a fájdalmas kijozanodas amikor a lány valódi énje nem egyezik a részünkről elképzelttel. Vagy el tudom fogadni és halad tovább a kapcsolat vagy nem ez esetben kiábrándultan és csalódottan odébb állok. A szeretet és a kötődés az igazi összetartó érő hosszabb távon alakulna ki de ezek a kapcsolatok azt nem érik meg. Sokkal egyszerűbb és könnyebb lenne minden ha nem építenénk légvárakat ideált magunkban csak sajnos eleve elvárásokkal indítunk. Én igyekszem nem elképzelni semmit hanem relativan megismerni hátha ez járhatóbb út.
2013. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5! Tetszik a fogalmazásod, a rálátásod a témára, és szeretnék reagálni rá.

Az elvárások nálam azt jelentik, hogy hozzám illő a másik. Én tudom, hogy mik a határaim, és tudom, meddig mehetek, hogy ne legyek idióta, zsarnok, diktátor, élősködő, szexéhes, és miegymás a másik szemében. A világnézetem, a hozzáállásom a dolgokhoz, a vágyaim nem annyira rugalmas dolgok, mint hinnénk, ezért olyat keres az ember, akivel nem érzi, hogy "beteg" jellemmel rendelkezem.


Szóval elvárni nem szabadna, de ez (nálam legalábbis) egy védelmi mechanizmus, ami megvéd a fájdalomtól. Sok lányt, ilyen apróság miatt (utáltam meg?) löktem el magamtól, mert azt hittem, hogy ez nem fogja szétszakítani az érzéseinket... De szétszakította, mert lett egy "cuki fiú", meg egy "idióta fiú" belőlem, és nem tudtam skizoként élnem. (ahogy a lány sem tudott cuki, és karrierista arrogáns nőként élni egyszerre)


Az meg, hogy milyen képet alakít ki rólam valaki, az bizony a másikon múlik. Ha látom, hogy nyitott, akkor (jelenleg is van ilyen beszélgetőpartnerem) 2 hét alatt elmondok neki olyan dolgokat, amit 23 év alatt SENKINEK, mert nem érzem, hogy lenéz, vagy lekezel miatta. Viszont ha elvárja, hogy "normális legyek", akkor lassabban nyílok meg. Nah egyszó, mint száz:


Mindennek van oka, még az elvárásoknak is, és ha helyénvalóként kezeljük, akkor hasznunkra lehet. :)

2013. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az exemnél.


Az első hónapokban kedves volt, aranyos, szeretgetett, bújós volt, édes, tündibündi, odafigyelt rám.


Miután megkérte a kezemet, kijött az igazi énje. Ok nélküli féltékenységi jelenetek, gyanúsítgatások, követelőzések, bekorlátozásra is kísérleteket tett, meg akarta tiltani hogy a barátaimmal lógjak, azt képzelte, hogy csak mert úri kedve úgy tartja megtilthatja nekem, hogy pasi osztálytársaimmal haverokkal szóba álljak. Megszabta hogy csak misszionárius pózban szexelhetünk....


A vége az lett, hogy a szokásos féltékenykedési veszekedés után elment lehiggadni. Összetalálkozott egy haverjával. Elmentek egy buliba. összefeküdt valami csajjal.

Mikor elmondta, meg hogy szánja bánja. Nem érdekelt. Szakítottam vele. Erre felpofozott. Én visszaütöttem. Aztán végleg szakítottam vele. Utána mondta még a magáét. Könyörgött, térdre borult, könyörgött, aztán egyre jobban begurult. Ordítozott velem, hogy ha nem megyek vissza hozzá akkor megöli magát, aztán azzal is fenyegetett, hogy rámküldi az anyját. (Az meg is fenyegetett, hogy tönkreteszi az életem, ha el merem hagyni.)


Elhagytam a pasit.


Azóta már férjhez mentem. Szerencsére ő nem idegbeteg, mint az exem volt, bízik bennem, és évek óta nagyon boldogok vagyunk együtt:)


27/N

2013. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha az gyanús ha valaki 2 hét után már szeret akkor az méginkább az ha 2 nap után,nem?
2013. dec. 3. 18:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem... Ha az összhang hamar megvan, a közös bizalmi lépcső gyorsan épül, akkor brutális tempóban haladhat a kapcsolat. Persze ilyet sokan még a mesében sem láttak, de én már belekóstoltam, ezért mondhatom, hogy létezik. :D


Ha zárkózott, felszíneskedő, jópofizó, megfelelni vágyó pár vagytok, akkor lassan megy a bizalom építése, de ha nyers, ugyanolyan "vonzódású" egymás iránt, és megvan a "ding" (összang? szikra?), akkor nekem elég 2 nap, hogy valakinek azt mondjam: hozzám jössz feleségül?

2013. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És megmaradt ez a kapcsolat?
2013. dec. 3. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!