Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak volt már nektek olyan, hogy nagyon durván szakítottatok a barátnőtökkel, megbántátok, de soha nem kértetek bocsánatot mert nem mertetek?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon durván szakított velem, (munkája miatt nagyon ideges volt )és nagyon durván elküldött, káromkodott.

Azóta nem keresett. Másfél hónapja volt. Ezek után én se kerestem.

Van rá esély hogy azért nem keres mert nem mer?

N23 F 25



#nem-keres
2013. dec. 9. 22:38
 1/3 twoa. ***** válasza:
0%
Szerintem nem voltál jó az ágyban neki.Kérd tőle hogy lefekszel vele csak maradjtok együtt.
2013. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Ha nem keres nem voltál annyira fontos neki. Ennyi idő alatt aki szereti a másikat és megbánta a szakítást az legyőzi a büszkeségét. Ő véglegesnek gondolta ezek szerint...fogad el és lépjünk tovább. Ne kuncsorogj ne alazd meg magad ő dobott ki tehát neki kéne keresnie. Ha nem keres sajnos nem kellesz ennyi.
2013. dec. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem keresett meg azóta sem?
2013. dec. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!