Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szoktatok sírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktatok sírni azért hogy nincs barátnőtök? 18/F

Figyelt kérdés
Nekem még sosem volt barátnőm és még nem is csókolóztam és néha este sírok emiatt vagy ha nézek valamilyen romantikus filmet...
2009. nov. 27. 23:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Tedd fel magadnak a kérdést macsó. Lehet, hogy ezért nincs senkid?
2009. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 -xXx- válasza:
94%

Én nem szoktam sírni, de elég szomorú vagyok, ha éppen nincs barátnőm! Szerencsére most van, és nagyon szeretem őt!

Nem tudod miből maradsz ki!

Sok szerencsét!

2009. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%

Ezért nincs barátnőd...

Egy lány, nem egy "lánnyal" akar ismerkedni a Te korodban...

Legyél már végre férfi!!!

Az érzelmes férfiakat csak később kezdik el szeretni, amikor már rájöttek, hogy a férfias férfiak bunkók...

2009. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Én szoktam sírni, néha, de nem emiatt.. hanem mert iszonyatosan hiányzik valaki, akit szeretek teljes szívemből. és igen, a férfiak is sírnak, ez nem szégyen. -.-"


22/F

2009. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
20%
Nincs abban semmi ha valaki magában sír valamin vagy megkönnyez egy filmet de könyörgöm ne sírjunk már a takaró alatt ezen kérem szépen.Azon sírsz ilyenkor hogy szerencsétlen vagy vagy min ?!Mi jár a fejedben?Ja meg hogyhogy nem volt még barátnőd?Csúnya vagy vagy mi?
2009. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:

23:13 ugyanez van velem is, csak nálam durvább a dolog :S nincs étvágyam, lefogytam, állandó hányinger, aludni nem tudok...

aki tudna segíteni, hogy küzdhetném le a bánatot, vagy legalább aki végighallgatná a történetem, kérem irja meg e-mailben az msn cimet, nagyon egyedul vagyok

2009. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, de azért nem szoktam sírna, hanem inkább elgondolkozok azon, hogy miért nincs és, próbálok változtatni a dolgokon.

Először próbálj meg magadnak megfelelni, legyél magabiztos, optimista, nyitott és akkor majd egyszercsak lesz barátnőd. :)

2009. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

23:19-es: nekem is így volt sokáig.. nem ettem, lefogytam, nem aludtam, olyan voltam, mint vmi zombi. elhagytam magam teljesen. most se vagyok jól, de már azt hiszem nagyjából mégis. 23:13-as vagyok...


22/F

2009. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ez tiszta önsajnálat, én sem vagyok egy hűde férfias típus, de ilyen miatt minek sírni? Ha ennyire barátnőt akarsz akkor menj és szerezz.
2009. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
csak akkor sírok, ha meghal valaki.
2009. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!