Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h társaságban nem úgy figyel rám a párom, mint mikor ketten vagyunk? Nagyon szeretjük egymást. Hogy tudom elérni, h barátok társaságában is legyen figyelmes, és foglalkozzon velem, és olyankor is én legyek számára az ELSŐ?

Figyelt kérdés
3,5 éve boldog párkapcsolatban élek, de mindig én alkalmazkodom a páromhoz.Szeretném, ha ő is alkalmazkodna hozzám,tudna áldozatokat hozni értem.Szakítást nem akarok!Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 28. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nemtudod elérni. a pasik a haverok társaságában mindig megváltoznak. ez ígyvan már időtlen idők óta. ha te ezért szakítasz akkor....pofára fogsz esni, mert a következő pasid ugyanilyenlesz.
2009. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Társaságban soha ne akarj TE lenni az ELSŐ...

Én 10 éve próbálok alkalmazkodni a páromhoz, de pár napja meguntam, pont azért, mert csak az Ő elvárásainak kell megfelelnem, de ezért cserébe nem tesz/tett semmit...Ha jót akarsz magadnak nem várod meg, amíg teljesen kiábrándulsz az örökös alkalmazkodásból, nyilván neked is vannak igényeid...De társaságban te is inkább a társaságra összpontosíts...

2009. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

13:24 te hol látod, olvasod, hogy szakításról beszél????

Tessék olvasni! "Szakítást nem akarok!"

Minden férfi ilyen, akkor amikor társaságban van megszűnik a világ, csak a duma, haverok, s néhány sör.

Amikor kettesben vagytok akkor figyel rád, ez a lényeg.

Ne akard minden pillanatban csak magadénak érezni, az már kisajátítás lenne. A férfiak szeretnek néha elvonulni a nagy világ elől, vagy csak a barátok gyűrűjében egy jót röhögni.

Szerintem értékeld át amit most érzel.

29/N

2009. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy nem úgy viselkedik. Hiszen ott nem csak Te vagy, hanem a barátok haverok. Nem várhatod el, hogy ugyanúgy egész este bújjon hozzád mintha otthon lennétek. És minél jobban próbálod elérni, hogy rád figyeljen annál inkább nem fog. Te is légy egy kicsit önállóbb és mikor társaságban vagytok érezd jól magad, és szakadj el tőle kicsit, elvégre önálló ember vagy. Hidd el ettől még ő pont ugyanúgy szeret.


21/L

2009. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát azért vannak olyan ismerőseim, akikkel többet foglalkoznak társaságban mint velem, szóval vannak azért kivételek.:) Nem szeretnék vele szakítani emiatt, csak már belefáradtam, hogy ha van egy nagyobb buli, ahol egy csomó barát találkozik egymással, a párom mindenkivel szórakozik, csak velem nem.:( Sok miondent elnéztem már neki ilyen téren,és nagyon szeretném, ha tudna rajta változtatni. Ő is tudatosította,és mondta is, hogy majd elgondolkodik rajta, miért viselkedik velem úgy, ahogy, és próbál rajta változtatni, h nekem ne legyen olyan rossz ilyen estéken.
2009. nov. 28. 13:32
 6/13 A kérdező kommentje:
csak hogyn tudok neki ebben segíteni? Hogyan tudom ezt a törődést előidézni? Nem az a célom, h sülve-főve együtt legyünk, csak egymással legyünk elfoglalva, csak egy kis figyelmet én is igényelnék.
2009. nov. 28. 13:49
 7/13 anonim ***** válasza:

13.31 vok


nem tudom, hogy segíthetnél neki ebben. Az is lehet, hogy egyszerűen csak ilyen típus, nincs veled semmi baja, de ő ilyen. Az én barátom is ilyen, általában ha bulizunk együtt elmegyünk és együtt haza megyünk, bár egy helyen vagyunk külön bulizunk néha egy-egy puszi, néhány mondat és ennyi. Ha csak a szomszéd kocsmába ülünk be, ott is van hogy az egész estét külön töltjük. De én úgy érzem figyel rám, mert ha oda megyek és akarok mondani vmit akkor rögtön rám figyel. De remélem sikerül megoldanotok a problémát.

2009. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor a buliban picit sem figyel rád? Egy puszi sincs? Egy kézfogás, egy pillantás sem?
2009. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 thedani ***** válasza:

Valószínűleg veled tölti az ideje nagy részét és mikor kikapcsolódna, másokkal is lenne egy kicsit akkor egyből zavar hogy nem veled van? Ez önzőség, de nagyon. Nagyon fontos vagy neki, gondolom én, de néha kell egy kis külön töltött pihenő idő is. Ráadásul a haverjait régebb óta ismeri mint téged, ezt is csak feltételezem, és tényleg nem szakíthatja meg a kapcsolatot mindenkivel miattad. Ha tényleg ennyire zavar hogy a közös bulikon a haverjaival van akkor szervezz úgy hogy ne legyenek ott, szóval kettesben menjetek valahova.

V. Dániel 21

2009. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hm érdekes. Nekem volt jópár kapcsolatom, de ahol a férfi oda volt értem, azt kimutatta akkor is ha másokkal együtt voltunk. Én elég önálló vagyok, nem kell pátyolgatni, mégis külön figyelmet fodíott mindegyik arra, hogy odahívott, ha én mással beszéltem, és bemutatott akit még nem ismertem, vagy odamentem, és bevont a beszélgetésbe... Szóval ez az első legyek dolog relatív. Szerintem vagy túlzottan nagy az elvárásod, vagy tényleg kifogásolható, hogy úgy viselkedik mint ha ott sem lennél...

Muszáj neked elmenni vele? Én azt hiszem kihagynám, és más programot csinálnék a saját baránőimmel, mondjuk mozi, vagy pub aznap estére...


Ha úgy érzed, hogy folyton alkalmazkodsz, és ő meg sosem, akkor probléma van. Én is éreztem így, és nem volt alaptalan. Ezt csak úgy tudod meg, hogyha elkezdesz kevésbé alkalmazkodni. Vagy megváltozik, és keresi a kegyeidet, akkor rendben, de ha nem, akkor valami gond van.

2009. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!