Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyosodhatnék meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyosodhatnék meg, hogy szerelemből van velem a barátom, vagy érdekből?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve együtt vagyunk. (Én:26L, ő 22F) Viharos, szenvedélyes szerelem, sok akadály, amit mindig leküzdünk. Egyszóval mindig mozgatja, élteti ezt a szerelmet. Viszont az utóbbi időben egyre gyakrabban kér tőlem kölcsön, amit vagy megad, vagy nem (pár ezer), én jobb anyagi helyzetben vagyok, és segítek neki. Elbizonytalanodtam, mert annyi érdekkapcsolatról lehet hallani. Hogy győződjek meg az igazságról? Egyelőre nem akarok rákérdezni, mert ha nem igaz a feltételezésem, nagyon megbántom. Mit tegyek?
2014. jan. 1. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 év alatt megbizonyosodhattál volna, hogy mi ez. Meg szerintem egy kapcsolatban párezer forint nem egy egetrengetõ összeg, fõleg, ha néha vissza is fizeti. Majd amikor többet kér, akkor aggódj emiatt!
2014. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az érdekkapcsolat pár nullával feljebb kezdődik...

Az meg eléggé taszító, ha valaki kölcsön kér, majd elfelejti, akár párkapcsolat, akár nem.


Ne arra kérdezz rá, hogy csak a pénzért van-e veled, hanem csak arra, hogy mikor adja vissza, amit KÖLCSÖN kért.

2014. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, néha 1-2, max. 5 ezerről van szó. De résen leszek, az biztos.
2014. jan. 1. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:

alapból az, ohgy ennyivel fiatalabb sráccal vagy nem szerencsés....

Szted mennyit dicsekszik rólad?! meg mit mond a hátad mögött?

"26 éves csajom van, dugom 2 éve, akkor ad pénzt amikor akarom"....

gondolkozzz azért el ezen, és hiába vna szenvedély, meg szerelem...meg stb...fogadok mégegyszer nem jönnél össze egy iylen fiatal pasival.

2014. jan. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: És szerinted nem szerelmes? Mit gondolsz? Tényleg érdekel mindenki véleménye!! Mert ha nem szeret igazán, akkor befejezem.
2014. jan. 1. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért azt nem tőlünk fogod megtudni, hogy szerelmes-e ?

Szexben pl. mennyire odaadó, mennyire önzetlen.

Amúgy mennyi kedvességet kapsz tőle?


A korkülönbség meg egyáltalán nem érdekes, napra azonos életkorúak is képesek átb*szni egymást, megcsalni, verni, kihasználni....

2014. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha 2 év után így elbizonytalanodsz, akkor nem ő lesz életed nagy Ő-je


bizalmatlan vagy vele kapcsolatban, ami idővel megmérgezi a kapcsolatot


ülj le vele beszélgetni, mert tőlünk sajnos erre egyértelmű választ nem tudsz kapni, és ne csak éljetek egymás mellett, hanem minden kis felröppenő érzést beszéljetek meg, meg később ebből lesznek a félreértések, beképzeltek vmit, tartatok tőle és mivel nem beszélitek meg, csak emészteni fog titeket/téged, ami nem jó :)

2014. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!