Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei annak ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve vagyunk együtt de sokszor olyan fura az egyik haverjával... 24 éves.
2014. jan. 1. 11:52
 1/7 Dorkaaaaaaaaaa ***** válasza:
56%
Beszéd stílus,amogy megy,amiket mond(vagy ahogy mondja),öltözködés
2014. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MrPifta ***** válasza:
60%

első: az nem perdöntő.

Nem lehet viselkedésből megmondani. Ha látod férfival minimum csókolózni, az lehet csak jel, de viselkedésből nem lehet megmondani.

2014. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Volt egy osztálytársam, akiről sütött, hogy meleg. A beszédstílusa, mozdulatai, egy egy elszólása.

Aztán kiderült, hogy ő egyszerűen ilyen, és nem az :D

Sosem volt pasival, a gondolatától is rosszul van. Hamar nősűlt, 19 évesen, azóta három gyereket nevelt fel :)))


Szóval néha egyértelműnek látszó esetben sem biztos, hogy igaza van az embernek :)

2014. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dorkaaaaaaaaaa ***** válasza:
van egy meleg rokonom és a viselkedése is olyan (nem rég tudtam hogy meleg )
2014. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is, van meleg rokonom...soha senki enm mondaná meg,hogy az, kb a legférfiasabb férfi akit ismerek.(stílus, beszéd, öltözködés, a mnkája is az.)

Egyetlen jel, hogy 40 éves koráig sem volt barátnője sosem..(nem vállalja fel, én is véletlen tudtam meg, (bár megmondom őszintén, hogy jóképű pasi lévén én sejtettem, hogy ez álla hátterében a varátő, hiányának)

Tehát egyértelmű jel nincs... Max az, hogy a lányokkal hgy viselkedik , megnézi-e őket..

Neked eg, mivel a pasid, akkor lenne megfigyelési alapod, de a veled van,makkor sztem max biszex, de nem meleg

2014. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Nincs egyértelmű jele.

Ha furcsa egyik haverjával, akkor kérdezd meg, kedvesem, nem vagy te véletlenül biszex vagy teljesen kancsó?! Aztán, ha szeretitek egymást frankón meg tudjátok beszélni.

2014. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2014. jan. 1. 12:11

Attól, hogy valaki megnősül, még szeretheti a férfiakat is, hiszen biszexek is szép számmal vannak.

2018. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!