Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem de ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de ebben a helyzetben érdemes átgondolni a helyzetem?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretem a baràtomat tényleg úgyérzem hogy ő az életem szerelme. De tiltanak minket a szülők egymástól. Az én szüleim màst képzeltek el mellém. Nem akarok bàntó lenni de ők nagyon rossz anyagi helyzetben vannak. A kapcsolatunk akkor lenne menthető ha összeköltöznénk. Én csalàdom jomodu eléggé és ők is ilyen eletet akarnak nekem. De nekem ez a fiú kell és nem értik meg. Ő odaadja azt a kicsit is ami neki van. Kerem aki tud tanàcsot adni vay beszelgetni velem irjon privatot. Koszonom

2014. jan. 1. 20:20
 1/3 ASOT ***** válasza:
Még tanultok? Vagy dolgoztok esetleg?
2014. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En tanulok de most kezdek dplgozni is es o is most kapott munkat
2014. jan. 1. 20:38
 3/3 ASOT ***** válasza:

Hát mindenesetre egy Rómeó és Júlia történet befejezés nem lenne jó.

Ha egy rendes fiú és dolgozik nem munkakerülő nem szórja a pénz baromságokra, nem piál nem drogozik akkor elfogadhatnák a szülők de anyu apu a legjobbat akarják általában a gyereknek.

Valójában amíg nem dolgozol és nem tudtok esetleg valamikor egybe költözni külön, addig nehéz lesz.

Szülőkkel kellene beszélni még 1x, és ezt így amit leírtál elmondani nekik.

Háború nem jó, nem jó a családdal összeveszni illetve otthagyni a családunkat felrúgni az előző életünket senki miatt.

Szülőkkel kell letisztázni sajna.,

2014. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!