Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya szakítás utáni bosszú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya szakítás utáni bosszú?

Figyelt kérdés

Nos vannak intim képeim az ex barátnőmről, egy nagyon csúnya otthagyás után ezeket a képeket szétküldeni az interneten az már túl durva bosszú lenne?

Jogi következmények is lehetnek?


2014. jan. 4. 10:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

igen

és igen

és te se lehetsz ennyire köcsög! Nekem is vannak, de a szakítás után nem csináltam velük semmit!

2014. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%
Nekem elküldheted, ha ez enyhít a fájdalmadon.
2014. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
töröld le... énis letöröltem pedig csúnya dolgot csinált nagyon
2014. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Beperelhet, és meg is fogja nyerni. Komoly pénzt fogsz fizetni. Ha pedig 18 év alatti a képen ábrázolt személy, és meztelen, vagy erotikus jellegű akkor pedig bűncselekmény helyből.
2014. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Szerencsére 21 éves :)).
2014. jan. 4. 10:28
 6/37 anonim ***** válasza:
Inkább menj el arra a szórakozóhelyre, ahol ő is ott lesz és flörtölj egy olyan lánnyal, aki szebb mint ő és akit nem ismer!!! Jogi következményei vannak annak,ha szétküldöd az intim fotókat!
2014. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
nézd levegőnek. Ettől egy idő után úgyis úgy fog utánad koslatni, mint egy kiskutya.
2014. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Akkor csak polgári pert vesztenél, és a kártérítés összegét kifizeted :)))) Ő előáll a követeléssel, a bíró ítél valamit, ha pedig nem fizetsz végrehajtják :)
2014. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
a koslatás folyamán vagy után úgy alázhatod, ahogy kedved tartja. Ha már mindenáron bosszút akarsz.
2014. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egyetlen igazán hatásos bosszú van az ex ellen, hogy te boldog életet élsz utána. A többi csak kicsinyesség és pont azt üzened neki, hogy jól döntött és szerencsés, hogy megszabadult tőled.


Jogi következmények is vannak. A villám gyorsaságával kideríti a rendőrség, honnan jöttek a képek és sittre is zárnak miatta. (mert engedély nélkül küldtél szét szexuális tartalmat)

2014. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!