Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogyan hatna/mit gondoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan hatna/mit gondolna a barátom ha egyik nap valami csini combfixet vennék fel meg valami szexis pizsamát?

Figyelt kérdés

3 hónapja járunk, és most lett lett vége a vizsgáinak. Ti örülnétek egy ilyen 'meglepetésnek'?:)


17L


2014. jan. 5. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:

hogy a viharba ne??

reggelig szeretkeznék veled

2014. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem ez megtörtént. 5 percig csak hápogni tudtam.
2014. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon oda lesz érte
2014. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bezonyám!
2014. jan. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos örül. :D
2014. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Paulik Áron ***** válasza:

Sikered lesz

főleg, ha jól áll :)

2014. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy állna, boltba nem merem felpróbálni és picit husis is vagyok :(
2014. jan. 5. 00:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvass utána neten, hogy egyáltalán milyen fazon állna jól a te alakodon. Egy tutajos hálóruhába amúgy érdemes befektetni, a combfix meg nem egy hatalmas összeg, ha véletlenül mégse tetszene az összhatás.


Amúgy, ha a boltban, próbafülkében nem mered felpróbálni, hogy fogsz a barátod előtt parádézni benne? Egy kis magabiztosságot, na! :)

2014. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!