Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem elejét a hazudozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem elejét a hazudozásnak? Tiszta vizet akarok önteni a pohárba, mert elegem van az "anyósomból"!

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyunk házasok, csak az egyszerűség kedvéért írtam így,mert kérdésben nem lehet hosszan írogatni.


A barátnőmnek folyamatosan hazudnak a szülei, olyan dolgokban is, ami egyébként nekem és az én szüleimnek nyilvánvaló hazugság.



2014. jan. 11. 12:51
 1/6 A kérdező kommentje:
én 31 vagyok, ő 24 éves
2014. jan. 11. 12:52
 2/6 pixie.cute ***** válasza:
Szerintem álljon a barátnőd a talpára, és mondja meg nekik, hogy mi a gond. Meg ne hagyja magát. :) + Ha hazudoznak, akkor mondd meg barátnődnek, hogy erről mi a véleményed, és esetleg a szüleidet is beavathatod, hogy ők is segítsenek.
2014. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja, nem ilyen Mikulás-Jézuska c. témákra kell gondolni, hanem sokkal komolyabbakra.

S az "anyós" engem, de még néha anyámékat is komplett hülyének nézi, hogyan lehetne ezen változtatni...Mindig kiforgatja a mondanivalómat, ha meg épp olyat mondok, ami kicsit is ellenem fordítható, akkor azt hétszentség, hogy ellenem fordítja...

2014. jan. 11. 12:57
 4/6 pixie.cute ***** válasza:
De mi a konkrét gond ?
2014. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Mondj példát, hogy miket hazudnak, hogy értsük!
2014. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Világíts rá a nyilvánvalóságokra a párodnál..

Aztán majd ő szembesíti őket


Miket hazudnak??

2014. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!