Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy férfit kizökken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy férfit kizökkenteni a túlzott kényelemből?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mivel 2 éve együtt vagyunk, azt látom, hogy a barátom nemigen tesz semmit a kapcsolatunkért, csak úgy van. Jól esne néha egy aprócska ajándék, bókok, stb., amik régen meg is voltak. Amikor ezt felhozom, azt mondja, ugyanúgy szeret engem, de ennyi idő után minek?

:( Ja és hogy ő nem "nyálas", tudom nagyon jól. Nem szeretem én se, ha valaki nyálas, csak olyan jó lenne egy kis romantika néha...egy jó beszélgetés. Mit tehetnék? Valami bevált módszer?


2014. jan. 13. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Zsarolás..

Viccen kívül, alapból úgysem fogja magát megerőltetni..

2014. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Atombomba?!
2014. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Tudatosítsd a fejében hogy egy nőt nem csak megszerezni kell tudni hanem megtartani is...
2014. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
találjatok ki az eddigitől eltérő, új közös programokat, mert ezek szülnek témát, nem csak az adott helyzetre, hanem későbbre is, és a téma megint csak témát szülhet, így lesz miről beszélgetni
2014. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dugj fel a seggébe egy telefont, de előtte vedd fel azt, hogy "I wanna play a game!", tedd be csengőhangnak és hívd fel.
2014. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
neked mit jelent a nyálas fogalma? sokan keverik a romantikussal.
2014. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk és én szakítottam a végén! Csak ez döbbentette rá,hogy igazam van! Azóta minden rendben van nálunk!
2014. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is itt csak az ultimátum segít. Barátnőmék ugyanígy jártak, 2 év után szintén. Itt a szép szó, megbeszélés sajnos nem segít. Végül egy hónap szünetet tartottak, hogy a srác átgondolhassa mit szeretne. Azóta összekapta amgát, rendben van minden. A barátod sajnos éretlen, nem tudja hogyan kell bánni a nőkkel. Az enyni iő után mindek, sokat elárul róla. Biztos ilyen emberrel akarsz együtt lenni? Elviselnés ezt még életed végéig?
2014. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én romantikus vagyok alapból, a nyálas mint fogalom nálam a túlzott "csöpögést" jelenti. Olyan egészséges romantikára vágyom, amire minden nő szerintem. És amit meg is kaptam eddig. Igen, nemcsak megszerezni kell egy nőt. A szakítás felajánlásán kívül van még ötletetek?
2014. jan. 13. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Háát, figyelj. Próbáltál vele beszélni. Ha erre nem vevő, nem változik, akkor mégis mit vársz? Ha mindössze két év után enynit mond, hogy "ennyi idő után minek", akkor szerinted 10 év múlva mi lesz? Szerintem te is nagyon jól tudod. De akkor már most szokj hozzá, hogy ilyen, hogy ha ezt az utat választod.
2014. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!