Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy átlagos párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy átlagos párkapcsolat 16-17 éves kamaszoknál? "Milyen érzés", hogy van valakid? Mármint egy tényleges, nem pedig egy egy hétig tartó semmi.

Figyelt kérdés
Ha már vagyok olyan béna, hogy ezt se tapasztaljam ki, akkor gondoltam, megkérdezem. 16/f

2014. jan. 15. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj ne legyél már ilyen. Ne gyere ezzel a béna szöveggel. Ha így állsz hozzá akkor nem is lesz! Tegyél meg mindent azért, hogy legyen, utána ha nem lesz mégse, akkor gyere szólni! :)
2014. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint úgy béna szöveggel, hogy nem vagy béna! hidd el :D
2014. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg:D ez a tapasztalatom!
2014. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
de megéri! én még így is bánom hogy nem használtam ki a középiskolás éveimet! Ilyenkor kell tapasztalatokat gyűjteni, szerelmesnek lenni úgy, hogy még nincs túl sok gondod az életben :)
2014. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csodálatos
2015. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!