Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? A barátom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A barátom miatt nem merek új profilképet kitenni? És még más.

Figyelt kérdés

Két napja azon stresszelek,hogy most kitegyem e az új képemet vagy ne? Mert,ha kiteszem azután jön a barátom hadjárata,hogy "minek tetted ki?pasiknak?valakinek tetszeni akarsz?csak fiúk likeolták. nagyon sikeres vagy.jó én is azért is kiteszek képeket.oké,én is akkor most készítek,nekem is kell.majd félmeztelent teszek ki. stb stb stb."

Mióta együtt vagyunk ő amikor dolgozik 6kor végez és olyankor mindig már percre pontosan kiöltözve,összeszedve a cuccaim várok rá,hogy együtt menjünk hozzá haza és ott aludjak. Ez elég idegesítő amúgy,hogy mindig mindent úgy kell intézni hogy addigra kész legyek. Ma kivételesen mikor végzett mondtam neki,hogy én még el akarok sétálni (5perc) az egyik boltba, esetleg tartson velem,és ezen kiakadt, hisztizett,hogy ennyire se vagyok képes elkészülni 6-ra ,ne is aldujunk együtt stb....

vicc


2014. jan. 20. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A párod éretlen, nem normális, egészségtelenül féltékeny, és ki akar sajátítani, miközben egyébként az egész életedet ő akarja irányítani.

Szakíts vele, amíg nem késő, és keress olyat, aki szeret és nem csak "tart" téged.

2014. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

minden nő ilyen hülye hogy a debilek kellenek nekik?


a barátod egy barom aki érzelmileg zsarol,dobd ki a francba mert később rosszabb lesz

2014. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes a barátod viselkedése.
2014. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírjál, nektek nem kellenek a rendes fiúk, akkor így jártál. :D
2014. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha már eleged van belőle, miért tőlünk vársz visszaigazolást?
2014. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Te most egy elkényeztetett, egocentrikus, barommal vagy együtt? Nem akarok én bántani senkit sem, de a leírásból annak tűnik. Én 2 lehetséges járható utat látok:

1. a sarkadra állsz, kiállsz magadért és nem úgy viselkedsz mint a rabszolgája. Merj neki ellent mondani és vegye észre magát, hogy nem körülötte forog a világ. Ha nem megy neki akkor lelépsz.

2. Már most kidobod és NORMÁLIS férfit keresel.

2014. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
haha, még neked van lelkiismeret furdalásod emiatt... csinálj azt, amit akarsz, ha valaki szeret, elfogd olyannak, amilyen van és nem csinál egy profilképből ekkora felhajtást. szerintem a barátod elég hisztis , mit vársz tőle. hagyd ott és meglátod, ezer jobb modorú srác van a világon
2014. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Ez egy idióta.
2014. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem hogy szereted meg minden de akkor is ki kell dobnod... én is szerettem az energiaitalt de már 2 éve nem ittam egy kortyot se, ami nem jó neked attól szabadulj meg inkább
2014. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

1. nem nekem nem kell ilyen pasi,nem ilyenre vágyok, higgyétek el ő sem így kezdte, hogy "szia.a tulajdonomnak foglak tekinteni,járunk? "

2. most már nagyon erősen agyalok azon,hogy nem akarok vele együtt lenni tovább.

Amiket leírtam az még semmi,rengeteg durva húzása volt már,és tényleg olyan mintha egy börtönben élnék, nem beszélhetek más fiúkkal,de még a b.nőmmel se nagyon ,mert biztos ők belevisznek a rosszba. Ma is felhív,hogy ő nem tud rólam semmit,ki tudja mit csinálok (hozzáteszem ma vagy 4-szer beszéltünk telón és mindig elmondtam,hogy épp hol vagyok és mit csinálok).

2014. jan. 20. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!