Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Inkább egy szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Inkább egy szép és népszerű vagy egy kevésbé szép, de nagyon hűséges, megbízható lánnyal jártok?

Figyelt kérdés
Ha szép lánnyal sodor össze titeket a sors, nem féltek, hogy elhagy, átver, szemétkedni fog?

2014. jan. 26. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem felek, mert a szep noket csak b aszom, es en lepek le. BARATNONEK mindig atlagosat valasztok a szepek melle.
2014. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A szépnél és a kevésbé szépnél is bízom a hűségében.

Legalábbis ez a normális, nem?

2014. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
legyen hűséges a többi nem érdekelne
2014. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden megtörténhet.

Ha tudom, hogy leesek a fáról akkor nem mászok fel.

Ha tudnám előre, hogy milyen lesz a következő párom akkor nem ismerkedek meg vele vagy ép ellenkezőleg. :)

Csak a szép lányokkal van baj, csalják meg a párjukat, átvernek és szemétkednek?

2014. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egy szép, nagyon hűséges, megbízható lánnyal :D
2014. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
legyen csodálatosan szép és hűséges egyben, bár mellettem szerintem nem lenne nehéz dolga mert úgy szeretném őt mint senki más :)
2014. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam úgy működik a szerelem, hogy abba szeretek bele, akibe beleszeretek... Hogy most az szép, vagy nem, az egyrészt relatív, másfelől meg nem az minden..
2014. jan. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit eszel szivesebben, finom libasultet masokkal megosztva, vagy tehenlepenyt egyedul? :)
2014. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legyen szép,a többi kevésbé számít nekem.

23f

2014. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én lány vagyok szóval bocs,hogy írok

Szerintem egy lánynál a kinézet az elsődleges,egy nő jelképe a szépség.Egy férfit legjobban egy szép,csinos nő tudja elvarázsolni.És egyébként attól,hogy valaki szép nem lehet hűséges?

2014. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!