Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakorlatilag két sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag két sráccal járok most, ebben a helyzetben mégis hogy lehet dönteni?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban: egyszerre ismertem meg őket kb másfél éve, mindkettőjükkel párhuzamosan alakult a dolog, de választottam azért. Csak közben végig jelen volt a másik srác is, napi szinten beszéltünk, egy idő után egyre többször találkoztunk is, még csók is volt a vége felé, akkor szakítottam.

És onnantól vele voltam pár hónapig, de a vége felé megint elkezdtem húzni az a srác felé, akivel először voltam, szakítás megint, majd vele voltam újra...

Még most is vele vagyok, de már egy ideje a másik srác a szeretőm lett, bár annál szerintem jóval több, napokat együtt töltünk, együtt járunk sportolni, együtt tanulunk, stb... szóval bárhogy is nézem most 2 kapcsolatom van egyszerre.

Tudom, hogy ez szánalmasan hangzik, meg hatalmas szemétségnek (nem is vitatnám egy percig se, hogy nem az), de akkor is ez a helyzet... pedig sose gondoltam volna, hogy velem ilyen lesz. Mindketten szeretnek, efelől semmi kétségem, de mégse tudok dönteni. :(

Hiszen már próbáltam mindkettőjükkel de hát mint látjuk sose volt teljes a dolog.

Az a srác, akivel most járok benne azt szeretem, hogy olyan, mint egy "játszópajtás", imádok mindent ami spontán, gyerekes, aktív elfoglaltság, és ő mindenben benne van egyből, minden egyes hülye ötletemben, nagyon önfeledtek vagyunk együtt mindig, csomó programunk van, de ez néha sok, nekem néha az is jó lenne, ha csak összebújnánk, és nem lenne állandóan ekkora pörgés. Pedig tényleg imádom ezt, de kell egy kis szünet. Szóval vele annyira nem érzelmes a dolog, ő teljesen máshogy fejezi ki, mint amire vágyom, és a szexben se olyan gyengéd és érzéki, mint ami engem beindítana...

a másik srác pedig, vele sokkal jobban meg tudom élni a dolog érzelmi és szexuális részét, ilyen téren még senki nem volt ilyen jó társam, akár egész nap lehetünk összebújva, ő akkor is jól érzi magát velem és nem unatkozik, máskor viszont ő is szívesen csinál velem programokat is, viszont neki meg nincs rám annyi ideje, mint ahogy szeretném, meg alapvetően eléggé megbízhatatlannak tartom (nem hűség szempontjából), viszont ha segítség kell vagy baj van, akkor egyből lehet rá számítani, de hétköznapi dolgokban néha nem. Szóval ő az a tipikus nagyon független férfi, sose volt korábban szerelmes, kapcsolata se volt... de mi mégis egymásra találtunk és már lassan másfél éve engem akar.

Ti a helyemben kit választanátok? (Légyszi mellőzzük, hogy egyiket se, mert mindketten olyan emberek, amire mindig is vágytam, nem akarok másokkal lenni egyáltalán).

Ha valakinek van ilyen téren tapasztalata, megélt hasonlót bármelyik fél szemszögéből, akkor különösen érdekelnének az ilyen történetek.

És ha kínos itt mindenki előtt, akkor lehet privátban is.


2014. jan. 27. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt felfogod, hogy bármelyiket is választod, egy hatalmas gerinctelen hazugságra, átverésre épül a kapcsolatotok?
2014. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen problémákat elkerülhetnéd, ha egyszerre csak egy pasival jársz, azzal is akkor, ha szereted.
2014. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
pénzfeldobással, b+
2014. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vállald fel a mostani "szeretődet".
2014. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akiről másodszorra írtál. Ha az érzelmek és a szex is vele erősebb, jobb. Az 1. végül is olyan, mint egy jó haver, akivel sok mindent lehet csinálni, de nem olyan kedves veled, mint ahogy szeretnéd. És ahogy írtad a másik sem unalmas, vele is lehet programokat szervezni, stb.

Egyébként mindegy is, hogy kit választasz, hallgass a megérzéseidre, válassz. Ha mégsem jön össze, nem dől össze a világ.

2014. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok túl egyszerű, de nekem csak annyi esett le, hogy r!banc vagy, a többi nem is érdekel.
2014. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
második, egyértelmű
2014. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezek alapján talán inkább a másodikat, úgy látom ő a függetlensége ellenére (vagy éppen azért) jobban vonz téged, jobban összeiiletek. Persze lehet csak azért írtad így, mert most nem vele vagy, emiatt őhozzá vonzódsz inkább...

Az elsőt a leírásod alapján én inkább egy jó barátnak látom, aki minden marhaságban benne van, viszont mint férfi mégsem a legjobb neked. Nem olyan érzelmes, nem az igazi a szex sem vele, és hosszú távon az egész sok...


Ők amúgy tudnak erről? Mit szólnak hozzá? Az a gond, úgy látom, hogy ők kiegészítik egymást, ami nagyon nehéz helyzet, olyan nekem is volt már. Bár a szövegedből nekem egyértelműnek tűnik, hogy a másik illik inkább hozzád, de nem látok beléd, ezt te érzed...

Itt a probléma még az is, hogyha most megint váltasz, akkor az a mostaninak fájni fog, és ha folytatjátok is barátként, akkor az vagy nem lesz már ilyen jó, vagy pont hogy ugyan ez lesz megint... Vagyis tetszik, nem tetszik, akit elhagysz, azt teljesen elkéne, mert úgy látom, hogy mindkettőjükhöz kötődsz...

Én mikor választottam, akkor néhány napra "elvonultam", és alaposan, mélyen végiggondoltam, hogy ki iránt mit érzek. Ezzel együtt utána összetörtem, és a választottammal nem tudtam többé élvezni a dolgot, de tudom hogy a másikkal se működött volna sokáig... De ez más helyzet...

2014. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akik válaszoltak a kérdésre. :)

(Megértem azokat is, akik csak leszóltak.)

Hát, olyan szempontból tudnak erről, hogy akivel most együtt vagyok, ő tudja, hogy mi volt akkor a másik sráccal, mikor először jártunk, meg azt is tudja, hogy később jártam vele, és azt is tudja, hogy még mindig jóban vagyunk... de ezt nem tudja, hogy valójában mi a helyzet...

A másik srác tud mindent.

Egyébként tényleg így van, akivel most együtt vagyok, valóban inkább olyan, mint egy barát, de csak barátok nem tudunk lenni, próbáltuk..

Korábban sokszor elmondtam neki, hogy nem érzem azt a szerelmet, amit kéne, és valahogy az az igazi szenvedély is hiányzik... de közben mégis olyan boldog minden perc, amikor vele vagyok.

A másik srác pedig, vele ezek a dolgok megvannak pont, de akkor is valahol olyan megközelíthetetlennek érzem, nem értem miért, mert ennél jobban már nehezen fejezhetné ki, hogy szeret, de valahogy mégis van bennem valami ellenérzés. Vagy talán csak félek...nem tudom.

És tényleg ez a baj, hogy kiegészítik egymást ...

persze ez nem mehet így tovább, ez egyértelmű, eddig se kellett volna így lennie... :(

2014. jan. 27. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!