Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a bepapucsosod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a bepapucsosodott haverokkal, ha van barátnőjük? Szinte sehova nem jön velünk, mindig együtt lógnak. Előtte meg mindig nekem jött sírni. Nem ezt vártam volna tőle.

Figyelt kérdés

Amikor nekem lett pasim, én továbbra is eljárkáltam velük, sőt, a pasimnak is igénye volt, van továbbra is a barátaira. Mi egy társaság vagyunk, én vagyok a lány, és még 3 fiú, mindig, mindenben együtt. De most ebből ketten kiváltak, még az egyik nem is annyira, de a másik nagyon... pedig amíg nem volt a nő, totál mindig velem volt. Nehogy félreértsetek, örülök, h van valakije, de ne hanyagoljon már el... eddig szerette a bulikat, most hirtelen bezárkózik. Múltkor iszogattunk az egyik fiúnál, és ők is otthon voltak, de nem jöttek volna el... és kiosztottam, h velem ezt nem csinálhatja... mert ha majd nem lesz a nő, akkor is nekem fog sírni? Azt már nem...


23L



2014. jan. 28. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bírom ezt a "biztos féltékeny vagy " és "nem vagy valami megértő"

Ezt a nem vagyok megértő dolgot én is megkaptam a kedve barátnémtól :D Szerinte egy barátnak minden körülmények között megértőnek kell lennie. Hát, neki ez a definiciója a barátságról, nekem viszont az, hogy "találkozunk/kellő időt töltünk egymással, sok mindent megbeszélünk, szórakoztatjuk egymást" nem pedig az, hoyg "megértő legyen, ha hanyagolom" Dehát... mások vagyunk :D

2014. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát ez az, ha sokáig nem ápoljuk, akkor elsatnyul...:(
2014. jan. 28. 13:50
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kiégett, vagy kinőtte a bulis korszakát nem tudom hogy mondjam... úgy bepapásodott. :D

Ha régen nagyon sokat bulizott és csajozott, akkor simán lehet.

Vagy lehet hogy a csaja egy sárkány, mindenkire féltékeny, kitudja. Sokszor ez nem látszik, lehet hogy még a haverodnak sem esik le van aki olyan jól manipulál.

Vagy csak szerelmes és nem lát a rózsaszín ködtől.

De ha a bulikat kivéve még úgy eljárkál veletek, akkor nem olyan rossz a helyzet, elvégre teljesen nem hanyagol.

Hát megszokjátok, hogy ő már nem partizik, aztán talán ez változik. Az a baj hogy ilyenkor az ember hiába beszél, csak elutasítóbb lesz és a végén még kevesebbet lóg veletek, ha leosztjátok - szerintem.

2014. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem szakadt meg barátságom azért, mert a srácot teljesen beszippantotta a barátnője...
2014. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem meg a barátnőim hagytak el amikor elsőként közülük férjhez mentem. Az esküvőre se jöttek el. Soha többet nem hívtak sehová, pedig mentem volna, és beszerveztek egy vőlegényes csajt negyediknek a helyemre. Jó barátnők mi? Na azóta csak pasikkal barátkozok:D


Amúgy az egyik lány próbálta visszakuncsorogni magát, de már nem érdekel. Amikor kellett volna, és számítottam volna rá, nem volt mellettem, lemondta a tanúskodást is, és a végén még vendégként se jött el, pedig megígérte. Hát ezek után ne akarjon tőlem semmit. Pedig 11 éves "barátságról" volt szó amikor elhagyott ő is meg a másik 2 lány is.


Beszélj a barátoddal. Ha nem hallgat rád, akkor nem tudsz mit csinálni...

2014. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!