Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal piszkálnak suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal piszkálnak suliban (tanárok) h állandoan hozzá megyek meg h hányszor alszok nála és ez miatt utálom a sulit. Mi a véleményetek mitt tegyek haggyam ott barátom ez miatt?

Figyelt kérdés
én 15éves lány vagyok barátom 20éves.5honapja vagyunk eggyütt nagyon szeretem és ö is engem. szerinte nem szeretem eléggé ha kidobnám ez miatt, mert ha igazán szeretném megse fordzulna a fejemben ilyesmi.. ti mit gondoltok igaza van?
2014. jan. 29. 14:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
De gyerek vagy még!!!!
2014. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A tanárok honnan tudnak a magánéletedről? Amúgy annyi közük van hozzá, hogy gondolom próbálnak "vigyázni" a rájuk bízott tinik erkölcseire. Ezek szerint nem jó modszert választottak, mert megutálod az iskolát. Mondd el szépen, hogy szerinted nem csinálsz semmi rosszat és nem szeretnéd ha ezt továbbra is a fejedhez vágnák.

Azt mondod 5 hónapja jártok de a szüleid nem tudják. Miért nem? Hogy alszol ott a barátodnál? Nem veszik észre hogy nem vagy otthon?

Ne szakíts a barátoddal, de a sulit se hanyagold emiatt.

2014. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

és mivan ha gyerek vagyok? nem lehet kapcsolatom ugy h ne szekáljanak??


hát ugy h osztálytársam a huga barátomnak és azt mondom nála alszok. meg napközben suli után is a hugához megyek elvileg. még ha olyan egyszerü lenne elmondanom meg a tanároknak szolni... ugyse érek vele el semmit.. és


szakitottam. pedig szeretem de szerinte nem eléggé ha kicsitsem küzdöttem érte és az elsö akadálynál meghátráltam..

2014. jan. 29. 14:59
 14/19 anonim ***** válasza:
egyetertek a baratod gondolkodasaval.
2014. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A 20 éves barátod biztos egy hiperszuper nőfaló macsó lehet, aki csak úgy kapja minden ujjára a nőket.


Vagy inkább csak azért, mert ő maga nem kell a korabeli lányoknak? Hm, szerintem igen.

2014. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz magadról mintha két külön személyiséged lenne. Wtf. Mondjuk amilyen butuska vagy ha hárman lenne belőled is csak ketten lennétek. :D
2014. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

elég sok lány van rá állva és mikor összejöttünk akkor pont egy alakulo kapcsolatba estem és mégis engem választott helyettem.. pedig engem alig ismert.


nemm három személyiségem van.. csak nem egybe irok le mindent -.-

2014. jan. 29. 15:55
 18/19 anonim ***** válasza:
alkalmazkodik hozzád? Ezek szerint ő is 15 éves szinten van? Most biztos hiányzik neki akkor a szűk sunid..
2014. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de úgy kellett neked!

1: Az ipse 20 éves,nagykorú,mégis mit akarna egy kiskorú fruskától?

2:Ha ennyire befolyásolható vagy,mellőzd a komoly kapcsolatokat,mert úgy látom,nem vagy képes kiállni a manusért.

3:Mindenkit hagyni kellene a saját kárán tanulni,mert mint látom,az nagyon rád férne.Legalább tudod,következőleg mire vállalkozz.

Természetesen eltérhet az én elméletem a valóságtól és nem úgy szűrtem le,ahogy kellett volna,de kívülállóként így látom.

2014. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!