Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesek vagyunk egymásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba egy férfival és mindketten többet akarunk, lassan 1 éve tart, de ő nehezen válik el! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve nyomjuk együtt egy pasival, ő 36 éves én 19 úgy érzem vele akarom leélni az életem viszont van egy bökkenő, van 2 gyereke (6 és 4 éves) és egy felesége (még). Elköltözött már otthonról most velem és a szüleimmel él de nem sürgeti a válást én meg már szeretném ha lépne, mert külföldre szeretnénk elutazni és kint élni! Mit csináljak? Én a sulit is feladtam miatta a szüleim szeretik, a feleség meg felhasználja a 2 gyereket hogy manipulálja a páromat, hogy menjen hozzá vissza, de nem megy neki (szerencsére) a párom látja ezt és tartja magát, mert engem szeret.
2014. jan. 31. 00:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
A párod egy vén fsz, te pedig egy éretlen kis csitri vagy. A hozzád hasonlók nélkül jobb lenne a világ
2014. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

feleség meg felhasználja a 2 gyereket hogy manipulálja a páromat, hogy menjen hozzá vissza, de nem megy neki (szerencsére) a párom látja ezt és tartja magát, mert engem szeret.


Te kis nyomorult szerencsétlen, gondolkodjál már el ! Milyen lenne ha a feleség helyébe lennél ? Ha a férjed otthagyna egyedül 2 gyerekkel, ráadásul úgy, hogy külföldre akar menni ! És mégis milyen egy bar.o.marcú pasi lehet az olyan aki kint akar élni távol a gyerekeitől ? undoritóak vagytok mindketten

2014. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Relax Relax ez csak kamu kérdés lehet azért hogy meglássa hogy milyen csúnya mondatokat fog kapni szóval relax kamu kérdés ilyen aljas nem is lehetne am sem ember.
2014. jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Na tuttam hogy ilyen negativok jönnek majd, amúgy meg hazajönnénk fél évente nem kéne apa nélkül felnőniük meg ilyenek mert ha elmegyünk valamerre a gyerekekkel én is anyaként védeném őket. És mint írtam jelenleg a párom hozzánk költözött kijön a szüleimmel is és a mamámmal is!
2014. jan. 31. 00:18
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

36 évesen elég gáz a 19 éves riiibancának a szüleinél élni. Szerencsétlen csórikám..

Fél évente látni a gyerekek apját majdnem egyenlő az apa nélküli felnövéssel

2014. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Hát ők mindig szülőpáros lesznek, csak a szerelmi kapcsolatuk szakadt meg.


A "lassan egy év" nem áll arányban az ő közös 15 évükkel (csak tippeltem egy számot), nem is okos dolog erre gyúrni. Ők örökre összetartoznak a gyerekek miatt és ha nem veszélyes a férfi, jó is, ha a gyerekekkel sok időt tölt, pláne amíg kicsik, akár mindennap látja őket.


Szerintem túlzott elvárásaid vannak a férfi elszakadását illetően.

2014. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen eszetlen vagy. És mégis miért tetted fel a kérdést ? Mit csinálj ??? Mit tudsz csinálni ?? Ülj a seggeden és örülj az idióta pasiddal együtt, hogy tönkreteszitek egy nő és két kisgyerek életét. sok taps. Lúzerek.
2014. jan. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces, itt szuszog mellettem, alszik! Háthogy mi a jó út ez a kérdés, és a joindulatu hozzászólónak üzenem: Van saját szobánk és ágyunk!
2014. jan. 31. 00:27
 9/30 anonim ***** válasza:
Tv-étek van-e?:D kapcsold be a Nóta tv-ét had szóljon fullon ennek örömére
2014. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Bufurc ***** válasza:

Sztem tul fiatal vagy hogy tisztán láss!

19 évesen létrehoztál egy csonka családot, elhiszed h elválik majd a feleségétől? akkor mért nem teszi? egyszerű.. mert nem akar elválni. Te egy kaland vagy, egy kis össze zavarodás. semmi több.. Védenéd a gyerekeit? ez aranyos de a gyerekek valszeg utálnak majd mert végülis elvetted az apjukat hisz ök másképp gondolkodnak... de azért sok sikert a semmihez. Én a helyedbe akár mennyire szeretem elhagynám.

2014. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!