Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kapcsolatom (távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kapcsolatom (távkapcsolat) és 130 km-re lakunk egymástól, nagyon szeretjük egymást. Már találkoztunk is, minden tökéletes. De mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nem tudom mi legyen..nagyon szeretem, és nem akarom feladni a kapcsolatot..viszont 2500 ft oda-vissza az út, nem tudom hogy megéri-e ez nekem, nyilván megéri..de akkor is, nem tudom..szerintetek? ti meghoznátok ezt a "kicsinek" mondható összeget a szerelmeteitekért?
2014. febr. 7. 22:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
én hhagynám, a távkapcsok 95%-a szar mert nincs meg az a testi kontakt ami kell egy kapcsolathoz..!
2014. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha nem ezen spórolnál? köztünk 1oo km van, de majdnem 5ooo ft az út.... és senki se sajnálja a másikra!
2014. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
5.000 ft 100km-re? azt hogy?
2014. febr. 7. 22:19
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
ez mekkora baromság, amit az első ír!!! mert ha egy városban laktok, akkor tuti h ő életed párja? ne nevettessetek már :D nekem ez a mostani távkapcs.om a legjobb, ami valaha volt!!!!
2014. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát mert ennyi... nem Magyarországon lakok.
2014. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából minden jó, minden hétvégén látnánk egymást :)..szóval szerintetek? megérné?
2014. febr. 7. 22:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Anyuci adja a pénzt úgy könnyen utazol! Mindenki maga dönti el, hogy anyagi helyzetének mit engedhet meg, nem kell a majmok véleményére adni.
2014. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én pl. nyáron Hévízre jártam le a barátnőmhöz. Oda-vissza 5000 forint volt a busz. Havonta 4x ezt megcsináltam, ezért 20000 forintot perkáltam ki havonta + 10000 legalább a fogyasztás, fizetés, stb. Havi fizuból 30000 forint a csajra ment el, azaz rohadtul nem érte meg, vége is lett...
2014. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
saját pénzemből utazok hozzá :)
2014. febr. 7. 22:29
 10/16 anonim ***** válasza:
végülis ki más adná, ha nem anyuci, ha egyszer még diák vagyok?
2014. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!