Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy lány megkérdezi a barátját, hogy "Hogy szakítanál velem? "?

Figyelt kérdés

Tőlem megkérdezte a barátnőm és szeretném tudni, hogy ti is furcsálljátok-e, vagy kérdeztetek-e már hasonlót a barátotoktól/barátnőtöktől.

Légyszi írjatok nemet és kort.

20/F


2009. dec. 8. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát.. Igen, ez egy kicsit azért ijesztő, mert elkezd kattogni az ember agya, hogy "tettél olyat, ami miatt kellene?"
2009. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez furcsa..lehet,hogy csak tudni akarná,te hogyan hagynád ott..egy sms vagy ilyenek, mert akkor már most véget vetne a dolognak..
2009. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tutira rávágnám hogy "sehogy!", ha kész tervem lenne a szakitásra nem lennék vele. de hogy utána nem egy kérdésem lenne hozzá hogy ezt mégis miért kérdezi az biztos, ez nem normális kérdés szerintem...
2009. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is beszélgettünk már ilyenekről a barátommal, nem gáz
2009. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "normális". Ezek csak ideák a fejekben, nem a valóság. Ráadásul a te fejedben más van ugyanerről, mint az enyémben. Mindenki jobban járna, ha elfelejtenénk már ezt az örökös kategorizálást! Jó-nem jó, normális-nem normális. Lett tőle valami bajod? Nem? Élj tovább boldogan! :D :D :D
2009. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Kedves 15:58-as, a kérdésem másik megfogalmazása úgy hangzott volna, hogy "Milyen ok/indok/gondolatsor vezethette a barátnőmet a kérdés feltevéséhez." Ezt túl bonyolultnak találtam, ezért maradt a "normális-e". A válaszodból azért kihámoztam, hogy szerinted rendben van a kérdés...

2009. dec. 8. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem a barátomtól.. De már nem is tudom miért... Nem akartam, hogy szakítson, sőt még most se akarom :) Csak kiváncsi voltam mit mond.. Ő azt mondta, nem fog velem szakítani soha :P (L)

17L-18F

2009. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!