Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyén való dolog lenne azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyén való dolog lenne azzal beszélni akivel feltehetőleg megcsalt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4 hónapig voltunk eggyüt, és az idő alatt rengeteg olyan progléma volt, ami miatt igenis volt okom féltékenykedni.

Már a kapcsolat elején gyanús volt egy srác, de 4 hónapig semmi kézzelfogható bizonyítékom nem volt hogy a barátnős találkozások esetleg vele történnek.

A lényeg az hogy a kapcsolat végén minden ok nélkül kibukott szenvedett minden baja volt, és szakított velem, majd egyből össze is jött azzal a sráccal.

Véleményem szerint végig a 4 honap alatt tartották a kapcsolatot és találkoztak is.

A kérdés az hogy helyén való lenne azt a srácot felhívni és beszélni erről a dologról ?

Mert valószínű hogy a lány 2 vasat tartott a tüzben:)



2014. febr. 12. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért akarnál bármit már a szakítás után? Hagyd a fenébe, neked is jobb, ha nem tudod.
2014. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy megtenném. Már szakítottatok, nem látom értelmét még foglalkozni vele.

Szerintem nagyon kellemetlen lenne mindenkinek és nem biztos, hogy úgy alakul, ahogyan várod. Lehet, hogy nem nyugodnál meg tőle, hanem inkább újra felkavarna.

2014. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs joga tudni hogy ő is tévedésben volt?
2014. febr. 12. 13:54
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne kínozd magas még ezzel is.Hagyd,nem ér az egész ennyit....

Egy 4 hónapos kapcsolat mi egy tizen,huszonéve tartó megcsaláshoz képest...még ott se javasolnám.

Én beszéltem a nővel,akivel megcsalt a férjem23 évi házasság után...Még most is a fülembe csengenek a szavak,a miket mondott:(( Igaz,nem én kezdeményeztem a beszélgetést,és telefonon történt...

2014. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát épp ez az, hogy ő lehet, hogy tudott rólad.
2014. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha tudott rólam ugy se akar velem beszélni..

De a lány érdemel annyit hogy a srác is ha tévedésben volt szakítson vele.

Am meg beszéltem a lánnyal erről.. és azért elég zaklatott volt emiatt a hangja meg érezhetően megijedt emiatt.

2014. febr. 12. 13:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Felesleges bosszut allnod. Merthogy ez az elsodleges celod, nem az, hogy a fiunak jot akarj, ugye?
2014. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mind a kettő.
2014. febr. 12. 14:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Én beszélnék vele. Ha a lány mindkettőtöket hülyítette, igenis tudja meg, hogy ezt így nem lehet! Ha meg a srác is tudta ezt, akkor megérdemlik egymást.
2014. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Valahogy igy látom igen. Max kinevet ha tudta ennyi azzal meg nem veszítek
2014. febr. 12. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!