Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt jártam egy 44éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt jártam egy 44éves srácal, amivel sokat együtt voltunk. De csak másfél hónapig tartott. Minden nagyon jó volt, de nem voltak teljesen ott az érzései. Különmentünk, de beszélünk, s a ruháim még Nála mert nem hozza el. Vissza kaphatom még Őt?

Figyelt kérdés

#szerelem-érzelmek
2014. febr. 14. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

omg!


44 évesen már nem srác!

ámmm lehet ,h visszakapod lehet ,h nem honnan tudjam ,de várj megvan KÉRDEZD MEG ŐT!!!

2014. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 menta34 ***** válasza:

"Vissza kaphatom még Őt?"


nem esett le, hogy sosem volt a 'tiéd' ?

2014. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
41éves vagyok. Ha nem lett volna kicsit is az Enyém,akkor nem kaptam volna annyi mindent jót,s szeretetet Tőle!
2014. febr. 14. 08:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idejű ismeretség után mit keresnek a holmijaid nála? Ennyi idő után még az ember nem hagy ott semmit a másiknál.Arról már ne is beszéljünk, hogy ilyen kis időnél még a férfiak szoktak lépdelni a nőért és nem fordítva.
2014. febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ez ez nagyon jó kezdődő kapcsolatnak indult,s azért vannak még Nála a ruháim.S nem is akarja elhozni!
2014. febr. 14. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!