Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítottam a barátommal és nem vagyok képes elfelejteni elvileg van új barátnője pedig nem rég mentünk szét de lehet hogy csak szívat. Én nekem nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
Bocsánatot kérni akartam már de nem fogja el nem bírok nélküle élni.):
2014. febr. 20. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

"Bocsánatot kérni akartam már de nem fogja el nem bírok nélküle élni.):"


De nem fogja el ? Mi van ?

2014. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szar ügy!
2014. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már a szopás se segít akkor hagyd békén!
2014. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon fogadja el.
2014. febr. 20. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy úgy döntött mostantól olyan lánnyal lesz együtt

aki képes a helyes mondatok megfogalmazására és a helyes írásra.

2014. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Johny88 ***** válasza:
Ha nem tudsz nélküle élni, akkor miért szakítottál vele? Amúgy meg a testiség nem minden. Magyarul nem mindent lehet megoldani a kielégítéssel!
2014. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mi a fenenek tepersz erte? nem akar teged, van neki mas. nyilvan azert van mar baratnoje, mert valamivel potolni akarja a szexhianyt. de nem feltekennye akar tenni teged, akkor elfogadta volna azt, hogy visszakonyorgod magad.

mit tud ez a srac, hogy ennyit er neked? en nem konyorognek senkinek, hogy fogadjon vissza :)

2014. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem én szakítottam vele.
2014. febr. 20. 15:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahol egyszer sas voltál oda ne menj vissza verébnek. Ha nem te szakitottál akkor ne könyörögj mert ha vissza is vesz, ócska kis lábtörlő leszel. Nem fog tisztelni és becsülni csak alázni. Szerintem jobba jártál, hogy nem vett vissza. Felejtsd el. Nem ok nélkül szakított, nem kellettél már neki. Ezen nem változtat a könyörgés, azzal csak még jobban lealacsonyítod magad. Lépj tovább.
2014. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!