Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "hanyagol"?

Figyelt kérdés

Alig találkozunk mostanában a barátommal - korábban is csak 2-3 naponta tudtunk találkozni - de most meg már alig heti egy-kétszer. Azt mondja, hogy az utolsó éve az egyetemen, sokat kell(ene) tanulni, írni a diplomamunkát, és emellett még heti kétszer dolgozni is jár. (Mellesleg én is idén érettségizem.)

De mindennap beszélünk, mindig ír smst...

Tényleg nem ér rá velem törődni, vagy valami más van?


2007. okt. 11. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy érettségit nem is lehet összehasonlítani az államvizsgával. Barátod dolgozik is...hát elhiszem, hogy nincs ideje. Szerintem mondd el neki, hogy mit érzel, és azt is, hogy szeretnél többet lenni vele. Biztos meg tudná oldani, hogy heti 3-4 szer is találkozzatok.
2007. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a párod eléggé stresszes így is, ne hogy megkérdezd tőle hogy van-e valakije. Ha elégé bízol benne akkor túlvészelitek ezt az időszakott. Ne félj lesz olyan időszak mikor csak te leszel neki. Várj és tűrj. Sok sikert!!
2007. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a maga korában az érettségi legalább akkora feladat, mint a maga idején az államvizsga. Tudom, mindkettőn túl vagyok.

A stressz valóban nagy, meg a feladat is sok, szakdoga, tanulás... De az érettsigre is legalább anyit kell tanulni, ha nem többet.

Én is azt javaslom, hogy őszintén mond el párodnak, mit érzel és meglátod a reakciójából, hogy komolyan mondja e, vagy csak kifogást keres. Ha őszinte, el fogja mondani, hogy ne haragudj , de leköt a suli, nagy feladat. Ha nem , akkor nem lesz kedves, menekülni fog.

Te is fogadd el, hogy számára ez nagy kihívás, ahol tudod támogasd, és ha ő valóban ennyit akar a sulival foglalkozni, akkor kicsit légy türelmes, de tudasd, mellette álsz.-)

Vigyázzatok egymásra, ez csak egy időszak, vége lesz hamar..:-)

2007. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha mindennap beszéltek és ír smst-t akkor gondolatban veled van, csak most épp a tennivalói nem engedik a sűrűbb találkozást.Munka után lehet hogy már túl fáradt is.Ha már nem szeretne, nem törné magát hogy naponta írjon,hívjon hisz nem kötelező. Kitartás inkább és hamarosan eljön az idő mikor végeztek a feladataitokkal és gondtalanul együtt lehettek.
2007. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!