Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le magam arról, hogy állandóan azon pánikolok, hogy a barátom mikor akar elhagyni?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, júniusban terveztünk volna összeköltözni.

Amikor együtt vagyunk, akkor minden rendben, de ha nem, akkor folyton azon pánikolok, szakítani akar e.

A legapróbb jeleken is pánikolok.

Például ha mondom, hogy szeretem, és nem kapok választ és ez elöfordul egymás után 3 vagy 4 alkalommal, megyözödésem, h ki fog dobni. Ha megígéri, hogy ír aznap sms-t ès nem kapok, gyomorgörcsig idegeskedem magam. Akárhányszor megmondja, nem tud most beszélni, mert más dolga van, vagy egyszavasan válaszol, azonnal bepánikolok, h szakítani akar.

Nem attól tartok, hogy talál mást vagy megun, hanem hogy egyszerüen ok nélkül elhagy, és még csak nem is közli.

Régen nem voltam ilyen, azóta van bennem ez a rettegés, hogy kétszer így hagytak el. :(


Hogy változhatnék meg?


2014. márc. 6. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat ezzel jár...
2014. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne képzelődj, mert a végén tényleg bevonzod a szakítást ezzel az állandó parával. Ok nélkül pedig senki nem hagy el senkit. Bízz jobban magadban, becsüld meg jobban saját magad. Aki pedig menni akar, az hagy menjen!
2014. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy, hogy nem azonosulsz az érzéssel. már ott tartasz, hogy tudatosult benned ez az érzés. innentől arra kell figyelned, hogy amikor rádtörne ez az érzés, egyszerűen Figyelsz, nem azonosulsz vele. nehéz és sokat kell gyakorolni de végtére is ez csak egy mechanizmus ami nem te vagy csak az elméd generálja.

a probléma gyökere egyébként a boldogság hiánya. ha önmagadban, egyedül is boldog lennél, nem függnél a màsiktól akkor nem filóznál ilyeneken. próbálj meg kicsit függetlenebb lenni, találni egy hobbit amibe megvalósíthatod magad.

de változtathatsz

2014. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(bocsi veletlen elkuldtem telorol vagyok)

de változtathatsz a gondolkodàsodon is: ha el akar hagyni, akkor el fog hagyni. ha elhagy akkor nincs mit tenni. de amíg van addig miért idegeskedsz ezen? majd ráérsz akkor rágódni rajta ha megtörtént. de ez így tök abszurd ráadásul te is tudod hogy nem reális az egész aggódásod, puszta önsanyargatás.

2014. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!