Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz lenne, hogy nőként a gazdag pasikat részesítem előnyben?! Intelligens vagyok és még csinos is, szerintem ez így simán jogos.

Figyelt kérdés

Többen leszóltak már emiatt, de nem értem őket, hogy miért. Ha választhatnának két ugyanolyan pasi közül a belső és külső tulajdondságaikat nézve, ha az egyik tehetősebb, ők is azt választanák. Ne értse senki félre, nem azt várom el, hogy állandóan ő fizessen mindent/elhalmozzon ajándékokkal/wellnesshétvégéket fizessen, de sokkal jobb egy biztos egzisztenciával rendelkező férfi mellett lenni, bevallom, kényelmesebb. Nektek mi a véleményetek erről?

20/N


2014. márc. 6. 22:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
84%
igazad van, de azért te is tegyél le valamit az asztalra. pl ne élősködő legyél, hanem legyen munkád/járj egyetemre és utána munka...szóval ne legyél eltartott
2014. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy intelligens ember biztos nem lehetsz, ha itt kérdezel erről. ;)
2014. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
60%

Az a véleményem, hogy egyetértek. Én fiú létemre egy olyan lányt részesítenék előnyben, akinek olyan szakmája van (minimum BSC diploma), ami keresett és jól lehet vele keresni, mert én azt akarom, hogy normálisan fel tudjam nevelni a gyerekeimet.


Ha pedig beszélne németül és/vagy angolul még jobb lenne, mert meg akarok egyébként is pattanni ebből az országból.

2014. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
60%

Szóval kitartott nő akarsz lenni. Ha neked nem probléma... engem meg nem is érdekel.

Biztos boldog párkapcsolataid lesznek ahol felhőtlen lesz minden!

2014. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
40%

Igen, gáz. Egyrészt, azt az 'N' betűt gyorsan szedd le onnan, mert te csak egy anyagias kis k**va (nagyon maximum kislány) vagy.


Miért szóltak le? Komolyan, ezt le kell neked írni? Kényelmesebb... egyik barátom is eléggé tehetős volt, összejött egy csajjal. Egy év alatt 5 milliós adósságot halmozott össze, és bukta mindenért, mert a hölgynek "kényelmesebb" volt mereszteni a seggét otthon, ahelyett, hogy dolgozna.


A magadfajták miatt tartok fent egy kis garzon albérletet, meg egy 15 éves opelt. Ha fél éven át hűségesen elvan mellettem a lány, akkor bemutatom a valóságot, addig meg játszom a csóró gyereket...


Egyre jobban utálom a magukat nőnek tituláló kis k**vákat... :(

2014. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

MNem eltartottságról beszéltem, mélyen lealacsonyítónak gondolom mindkét fél számára.

2-es, természetesen nem az itt kapott válaszok befolyásolják én mit gondolok magamról. Érdekel mások hogyan vélekednek erről a témáról, és mivel élőben sokan hajlamosak nem őszinte véleményt mondani, így anonymen remélem igen :) Ráadásul itt rengeteg féle ember gyűlik össze.

Szóval kérlek ne nevezz unintelligensnek, nem.ismersz :)

2014. márc. 6. 22:18
 7/67 anonim válasza:
38%

Az,hogy te csak egy kislàny vagy még!

20 évesen ne mond magad nőnek...

Egy nő 30 felett kezdődik,minden szempontból...

Mellesleg,aki magáról úgy nyilatkozik, hogy intelligens és csinos az már régen rossz...ezt a külvilágnak kéne megítèlni!


Egy szó,mint száz ugyanolyan egyforma unalmas kislànyok vagytok mind, tisztelet a kivètelnek.

Egyébként pedig,ha az a fene nagy női egyenlősègetek meg kell legyen, akkor teremtsd meg Te magadnak az egzisztenciàd...ne a pasitól várd el,hogy megteremtse neked!


Nekem ez a véleményem ;)

2014. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel mit csinálsz, úgyis kiestem a rostán.
2014. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
#6: csak ebben a hozzászólásban is számos helyesírási hibát láttam. Ne hidd, hogy annyira intelligens vagy. Egyébként sok embertől hallottam, hogy "jaj, hát én csinos vagyok", közben még bottal se értem volna hozzá. Legalább egy kis önkritikád legyen, jó?
2014. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
A külvilág jelzései alapján titulálom magam annak, valamint hogy mit sikerült eddig elérnem, ezek alapján. Nem azt várom, hogy egy pasi teremtse meg az egzisztenciámat, inkább azt, hogy abból a szintból, amit magamnak elérek, ne kelljen leadnom egy "csóró" pasi miatt, aki lehúzna. Próbálom úgy írni, hogy ez ne hangozzon nagyon szemetül.
2014. márc. 6. 22:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!