Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan miért nem becsülik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem becsülik meg ha van párjuk?

Figyelt kérdés
Azért, mert biztosak benne hogy úgyis lesz majd másik vagy miért?
2014. márc. 11. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
mert egy idő után tök természetesnek veszik h van és az is h úgysem történhet semmi
2014. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatért mindig dolgozni kell azért,hogy jó legyen,sokan ezt elfelejtik
2014. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, ahogy az első írja..természetesnek veszik hogy van..

Azt hiszik, higy az van és akkro minden oké...közben ahogy a 2. Írja elfelejtik,mhogy. Akapcsolatot ápolni kell..

A nagy koppanás akkor van ha ezt a másik megelégeli...akkor már becsülné a párkapcsolatát, azt hogy bpvan párja..de sok esetben már késő..

2014. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak vagy nem akarnak dolgozni rajta.
2014. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég szomorú ha minden előjel nélkül szakít valaki.

Ha rossz valami akkor meg kell mondani.

2014. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos jo a kerdes : ebben az evben a mai napig 8 parocska ment szet az ismerettsegi koromben, tobben hazassagbol, tobb mint 10 eves kapcsolat utan l


Ezt tanuln kell es minden nap tenni a kapcsolatert , majdnem en is elvesztettem a nemtorodosegem miatt a jobbik felemet .

2014. márc. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van,egyetértek az előttem szólókkal,sajnos én is ebben a cipőben vagyok, csak az a baj, hogy hiába próbálok a párommal beszélni, semmi haszna...nem fogja fel,hogy nem várhat mindent tőlem el,neki is tenni kell a dolgokért...:((
2014. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es : én is olyan voltam,mint a párod .. Dacos, hülye .. majdnem elvesztettem a világ legcsodálatosabb nőjét emiatt ...és így is egy gigantikus pofon kellett hozzá,hogy észhez térjek


38/F

2014. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as mesélhetnél erről,ha gondolod privátban. Mmint hogy hogy viselkedtél,mikor jöttél rá,hogy bírta a barátnőd,mi téritett észhez stb:)
2014. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!