Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem tudott nyárra, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem tudott nyárra, olyan 20 fölötti magyar barátnővel összejönni akivel, fél vagy több ideje együtt vannak, annak mostmár, hogy hamarosan vége a tanévnek (márcsak 3hónap) és a nyári szünet meg nem igazán az az időszak, ami erre való?

Figyelt kérdés
Azon kívül,hogy bércsajozzon ami lássuk be,nem erre van,hol tud egy olyan nővel összejönni akivel szép emlékei lehetnek,több helyen és évszakban is. Ennyi nehéz lenne a magyar lányokkal vagy csak én keresek rossz helyen?
2014. márc. 18. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Istenem, fogalmazzal mar erthetobben mert baromi zavaros az egesz.
2014. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Atya Isten! Hogy MI VAN??
2014. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fogalmazás lvl -10
2014. jún. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szóval te egy komoly kapcsolatot akartál a nyárra, de nem találkoztál ilyen csajjal?!

vagy mi ?!

:D bocsi, tényleg.

egyébként örülj hogy szabad vagy a nyárra. fiatal vagy, élvezd az életet.

2014. jún. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én értettem amit írtál , nyáron a strandokon própálkozz.
2014. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!