Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy tényleg kipusztultak azok a lányok, akik személyiségre és külsőre is vonzóak a számomra?

Figyelt kérdés
Pár éve még éreztem szerelmet is, most meg már minden lányban csak csalódnom kell, már nem is érdekelnek úgy igazán, csak meg akarom húzni őket és utána le is lépek... Szeretnék szerelmet, de nem találoma megfelelő lányt, dugni meg kell.
2014. márc. 21. 20:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hát, nézz magadba. Lehet, hogy te vagy a főgyökér.
2014. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos már ritkulnak azok is akiknek 100 fölött van az IQ szintjük...
2014. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Megsúgok valamit, a NŐK kezdenek kipusztulni, elfogyni. Csak hisztis, éretlen kislányok maradnak lassan a szingli világban, de ugyanez érvényes a pasikra is, mert mára a FÉRFIAK is eltűnnek.
2014. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, pontosan ugyanígy érzek én is. Már meg sem erőltetem magam, felesleges.
2014. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Veled van a baj...
2014. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ja, és küldeném Neked ezt a számot!:d


http://www.youtube.com/watch?v=AVuhMS7lE7k

2014. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
szerintem is veled van a baj. próbálj meg először barátkozni, és ne csak a szexet keresd a nőkben, hanem értékeljed őket. amúgy hány éves vagy?
2014. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Egyre több partiribaanc van. Sokan már nem is keresnek párkapcsolatot, inkább kiélik magukat, és a külsőt nézik csak. És ha ezek felnőnek ez lesz a következő generáció. De már a fiúk se akarják ezt. Észrevettem, hogy egyre többen fordulnak el tőlük. Nagyon nem imponál a sok egyéjszakás kaland. Félreértés ne essék, vannak még normális lányok. De egyre kevesebben sajnos.:S
2014. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettetek. Nem a szexre hajtok, épp ellenkezőleg, mindenkivel ismerekdem először normálisan, de mivel egyben sem találom az igazit, dugni jók lesznek ők is.
2014. márc. 21. 20:34
 10/28 anonim ***** válasza:
Normálisat megtalálni nagyon nehéz. Dugni annál könnyebb. Dehát őket nem lehet elképzelni barátnőnek. Odamész buliba aznap este meghúzod, akkor ilyen nő mellett félhet az ember, hogy megcsalja. Ennyi idő alatt már kapható. Nyilván a normálisabbat megtalálni nehezebb. De ne add fel! Meg fogod találni akit keresel.:)
2014. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!