Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A15 evesen megtetszett egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A15 evesen megtetszett egy 30 eves ma akkor is nos es gyerekes ferfi es azt hiszem beleszerettem. Azota is tart?

Figyelt kérdés
Abban az idoben sokszor volt nalunk, nem lenyeges miert. Sokat beszelgettem vele. O azt mutatra h tetszem neki mert kepes volt meg az ajtobol is visszalepni amikor kifle ment hogy ramnezzen. Soha nem erintett meg, semmi nem volt koztunk csak beszelgettunk es szemeztunk. Minden egyes tortenesre emlekszek vele kapcsolatban. Azota is emlekszek az autoja rendszamara, a hangjara, minden beszlgetesre. Aztan 10 evig nem lattuk egymast es azota nekem is parkapcsolatom van es szeretjuk egymast. Viszont sokszor gondoltam ra.es par honapja osszdtalalkoztunk. Remegett a labam es felek h veszelybe kerulnek az erzelmeim a baratom irant aki imad engem. Hogy tudnam elfelejteni vagy koombosseget erezni ezirant a ferfi irant?
2014. márc. 28. 01:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi az ertelmetlennek tuno cimert, a billentyuzet ugral... Szoval a cim: 15 evesen beleszerettem egy akkor 30 eves, mar akkor is nos es gyerekes ferfiba. Azota is tart?
2014. márc. 28. 01:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen.Viszont sokszor túlértékeljük azt az embert aki tetszik nekünk.
2014. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!