Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk volt már olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan hogy a barátnőtöket szexmegvonással büntettétek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
ezzel büntetem, amiért nem létezik
2014. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak olyan volt h nem engedtem elélvezni. Aztán már könyörgött érte és mikor megkapta nagyon hálás volt és imádta h mennyivel intenzívebb volt mintha csak úgy megkapja.
2014. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Háh egy nőt szex megvonással büntetni? Félre lép mint a pinty.
2014. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Csak a buz1k, meg azok teszik ezt, akik megcsalják.
2014. márc. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Oda vissza hülyeség..

A szex nem kegy...így a megvonás sem oehet büntetés..

Az. Apasi és az a nő is megérdemli, aki ezzel akar büntetni..hisz akkor önmagát is bünteti...ha pedig nem akkor az a kapcsolat alapból kuka

2014. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Aki ezzel büntet, az idióta. Akár nő, akár férfi.
2014. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát kb én is így gondolom... De úgy voltam vele belemegyek a játékába mikor másnap ő gondolatai szerint vágytó csöpögő hangon felhívott h menjek át azt mondtam neki nem ha tegnap se kelletem ma se keljek... (1 órát utazzak egy 15 perces dologért?)
2014. márc. 31. 06:40
 8/9 anonim ***** válasza:
;)
2014. ápr. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nem gondolod, hogy te is hibás lehetsz ebben a dologban? Esetleg nem csináltál valami olyat ami miatt kiváltottad ezt a reakciót tőle? ha belemész a játékba te is ugyan olyan hibás vagy mint ő. lehet, hogy jogos volt tőle ez a dolog, beszéljétek meg nyugodtan, biztos meglehet ez a kis félreértést oldani :). Kapd el, ha ő nem kezdeményez :D :D!!!!!!!!!

2014. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!