Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnem a véleményeiteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem a véleményeiteket kérni, hogy mit tud az ember ijenkor csinalni,?

Figyelt kérdés
Szoval 6 éve vagyunk egyutt a párommal,az a helyzet hogy en ot az elején megcsaltam es ez neki nagyon roszul eset,de az a hejzet hogy o 6 éve szoval azota hogy en meg csaltam azota o folyamatosan visza akarja ezt nekem adni es folyamatosak csal engem amiről en tudok,nem akarom elhagyni mert nagyon szeretem de nem tudom mit csináljak mert ez nekem nagyon faj szerintetek??
2014. márc. 30. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egymáshoz illetek.
2014. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egymáshoz illetek, két idióta.
2014. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem "ijenkor" nem lehet mit tenni.

Megcsaltad? Ribi vagy, meg buta is mint a seggem

2014. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján nagyon buta vagy, szóval pont jó lesz ő neked. :D
2014. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem egy kapcsolat, ami köztetek zajlik az a véleményem. Előbb járjátok ki a 8 általánost, aztán gondolkozzatok azon, hogy mi a szerelem, a párkapcsolat, az elfogadás, meg ilyen alapvető dolgok.
2014. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

gratulálok, megérdemlitek egymást


*ilyenkor, rosszul, esett, helyzet

ja és sok a szóismétlés, valamint nem is mindig értelmes

nem kötözködni akarok, csak gondoltam jó ha tudod

2014. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók! Most nyelvtanozni jöttetek össze, vagy problémára megoldást keresni? Csillogtassátok meg a "tudásotokat" egy másik szekcióban, de ne itt. Az én helyesírásom is csapnivaló, fogalmazni sem tudok tökéletesen, de akkor sem játszom itt a májert, mert a kérdező éppenséggel hadilábon áll helyesírási szempontból.


A problémára pedig annyit, hogy nagyon gáz a kapcsolatotok, de szerintem még mindig egymást mérgezzétek, mint egy korrekt harmadik, negyedik, ötödik személyt.

2014. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kedves 8# válaszoló!

az, hogy egy embernek milyen a helyesírása és a fogalmazása igencsak árulkodó. A kérdező állítása szerint 6 éve van a párjával, ebből gondolom, hogy nem 14 éves lehet, így elvárható, hogy össze tudjon hozni egy 4 soros szöveget. Egyébként te tényleg sokkal többet segítettél neki azzal, hogy "nagyon gáz a kapcsolatotok". Ez a problémamegoldás magasiskolája. Én legalább leírtam pár irányelvet, amik jellemeznek egy kapcsolatot, nem csak megállapítottam, hogy milyen értéktelen ember a kérdező. Mert nyilván nem az. De azt ő is érzi, hogy nem minden kóser körülötte, hiszen feltette a kérdést.

2014. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Árulkodó, de nem mérvadó. Azért, mert hanyag a helyesírása, ti egyből megbélyegzitek és tkp. innentől kezdve nemhogy a probléma nincs komolyan véve, de még emberszámba se veszitek a kérdezőt. Talán még az is lehet, hogy kész főnyeremény a csaj, egyedül nyelvtanból gyenge. Nem biztos, talán. Nem tudni. Viszont a vastagon gyantázott előítéletetek egyszerűen bicskanyitogató, hogy egyebet nem látok itt hónapok óta, mint a gyengébb helyesírási képességű kérdezők fikázásait, a válaszolók szőrszálhasogatásait.
2014. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!