Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szociopaták párban?

Figyelt kérdés

tegyünk fel egy párt, ismernék egymás gyengeségeit, erősségeit, mindkettő manipulatív, passziv és aktiv megfigyelők lennének.

hazudni nem hazudnának csak apróságokat.

szerintetek jó vagy rossz sülne ki belőle? persze mindkét fél megtanulta a hűség fogalmát.



2014. ápr. 3. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Fogalmam sincs, de nem is érdekel.

Én személy szerint a tevepaták párban megoldást választom magamnak :)

2014. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
...Én már a kérdés olvasásakor megijedtem. Te, én félek a szociopatáktól.
2014. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azon múlik, hogy mennyire izgalmasak egymás számára, de attól tartok, hogy nem lennének nagyon azok. Aki szociopata, az szerintem úgy érzi, hogy ha kiismerte egy másik ember gyengéit és erősségeit, akkor mindent tud a másikról, és onnantól kezdve nem nagyon kötné le az illető, és másoknál, máshol keresné a kihívást. Persze ha van valami más, ami összeköti őket (pénz, hatalom, érdek, együtt erősebbek másokkal szemben, vagy miitudomén), akkor lehet ez összetartaná őket, de egyébként én azt tippelném, hogy nem sok jó lenne belőle.
2014. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem nem vagy tisztában a szociopata fogalmával.
2014. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy pszichológia szakértő, de szerintem aki nem hazudik csak kicsiket az nem szociopata! mármint szép feltevés, hogy egy szociopata nem hazudik, mert tegyük fel, hogy szeret, de a szociopata személyiség egyik sarkalatos pontja, hogy nincs lelkiismeret furdalásuk és betegesen hazudoznak.
2014. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs náluk olyan, hogy hűség. és nem te fogod neki kikötni, hogy miben, mekkorát hazudjon, úgy fogja csinálni, ahogy jól esik. megígérni lehet, megígéri majd, hogy csak apróságokban. de ha te is az vagy, úgyse zavar. nem az érdekel, hogy hazudik-e neked.
2014. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de tisztában vagyok vele mivel én is az vagyok :D
2014. ápr. 4. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor mi a kérdés? hogy fogjátok-e szeretni egymást? nem fogjátok.

fogjátok-e tudni használni egymást? nem tudom.

meddig lesztek jók egymásnak? nem tudom.


szerintem nem szociopata vagy, hanem divatozol.

2014. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy szociopata jobban kedveli, ha olyan partnere van, aki alárendelt szerepet játszik vele szemben, aki felett uralkodhat, akit kihasználhat, aki kiszolgálja őt és akit - legalábbis az elején - meg tud téveszteni, és így az megszeretve őt, kialakulhat benne ezáltal iránta egy ragaszkodás, így később, ha már kiismerte őt, akkor nehezebben fog megválni tőle. De nálatok, mivel egyikőtök sem fogja megszeretni a másikat, emiatt nem lehet hosszútávú kapcsolatra számítani.

A szociopatának a biztonság kell, és lehet, hogy ezt egy másik szociopata - pont a hazudozásai, a kiszámíthatatlansága, a hűtlensége miatt - nem tudja számára nyújtani. A szp. ember egoista, hajlamos az agresszióra, így ha két ilyen ember kerül össze, ott szerintem nagy veszekedésekre lehet számítani. Az ilyen ember szexuális élete személytelen és unalmas, és ebben is inkább azt élvezi, hogy a másikat leigázhatja, így szerintem ilyen téren is lesznek problémák.

2014. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!