Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változhat ennyie meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Mitől változhat ennyie meg egy fiu aki elvileg nagyon szereti a barátnőjét és nem is akar mást?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és úgy veszem észre, hogy már nem kíván és talán nem tudom már felizgatni sem. Csókolózni sem nagyon akar. Amikor rákérdezek, hogy mitől változott meg azt mondja nemtudja...
2008. júl. 26. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Márpedig meg kell beszélnetek, ha együtt akartok maradni.

Próbálj meg visszaemlékezni, hogy mióta ilyen és mi történt akkor. Kérdezz vissza tőle mindent, amit gondolsz, vagy mondd meg neki ugyanezeket (hogy próbálja ő is visszakeresni).

2008. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
7 hónap még nem akkora nagy idő szerintem,hogy valaki ennyire "más"legyen már,mint az elején.Mindenképpen beszéljétek ezt meg,mert így idővel lehet csak eltávolodtok mégjobban egymástól.Gondolkozzatok el rajta,hogy,ha változott is valami akkor mi és azt mi válthatta ki(ha volt ilyen).
2008. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Változott az,hogy már nem olyan a szexuális életünk és már nem olyna gyengéd. Én megértem, hogy dolgozik és elfárad de idővel mindennap fog és nem csak nyáron. Akkor is szükségem van arra, hogy odabújon vagy ő kezdeményezze a szexet de szinte soha. És hiába kérdezek rá, hogy nem tetszem vagy nem kívánsz vagy mi a baj mindig ezt mondja, nem dehogy is nem erről van szó.Hát akkor miről??
2008. júl. 26. 13:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg feltétlenül beszélnetek kell. Minden szóba kerülő dolgot.Azt is hog mi nem tetszik a másiknak (mert senki se tökéletes) és megértőnek kell lennetek egymással. Egyébként az is lehet hogy a szerelem már csak szeretet, ha netán ez történne akkor megbeszélitek hogy hogyan tovább.
2008. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Baromi unalmas 7 nyomorult hónapig tengődni ugyanazzal, ezért van h unja a banánt!
2008. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani,de lehet,hogy megcsalt,és ezért lelkiismeretfurdalása van,mikor veled van.Persze,nem biztos.Észrevettél valamilyen jeleket ezzel kapcsolatban?
2008. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem megcsalt.

akor jöjn az hogy a srác nem ugy nz már rá a barátnőjére szexnél. érdemes lenne rákérdezni.

2008. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szinte állandóan együtt vagyunk.Ugyh ezt kétlem együtt lakunk csak addig nincs itthon ameddig dolgozik. De ez a probléma is csak azóta van mióta eljár dolgozni...kb 1 hónapja. Állítása szerint nem kívánja most úgy igazán a szexet...
2008. júl. 27. 01:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy lehet, hogy megcsalta. Nálunk is van ilyen. Van amikor minden nap szexelünk, és állandóan bújik, de amikor fáradt, vagy van vmi problémája (pl munkahely), akkor nem. Előfordul, h nem ölelget, hogy egy hétig nem akarja a szexet, de ez nem azért van mert megcsalna. Egyszerűen más jár a fejében, másra koncentrál, vagy hulla fáradtan hazajön, és 5perc után alszik.
2008. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megbeszéltük a dolgokat és azóta minden a legnagyobb rendben.:D
2008. júl. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!